Reklama
placeholder
News

Gabby Petito: sprawa blogerki w filmie dokumentalnym. Jest zwiastun

Gabby Petito: sprawa blogerki w filmie dokumentalnym. Jest zwiastun

fot. Instagram.com/gabspetito

Reklama
Reklama
placeholder

Niedawno w sieci pojawiła się zapowiedź dokumentu o śmierci Gabby Petito. W filmie Zabójstwo Gabby Petito: Prawda, kłamstwa i social media (The Murder of Gabby Petito: Truth, Lies and Social Media) mają zostać ujawnione szczegóły i nieznane dotąd fakty na temat sprawy.

Gabby Petito: przyczyna śmierci ustalona. Jak zginęła 22-latka? >>

Zabójstwo Gabby Petito

Sprawa Gabby Petito wstrząsnęła prawdopodobnie całym światem. Przypomnijmy, że 22-latka zginęła w sierpniu 2021 roku, podczas podróży po Stanach Zjednoczonych ze swoim chłopakiem Brianem Laundriem.

Rodzina zgłosiła zaginięcie dziewczyny, a 19 września ciało Gabby odnaleziono w Parku Narodowym Grand Teton. Koroner potwierdził, że Gabby Petito została uduszona kilka tygodni wcześniej.

Chłopak Gabby Petito odnaleziony? Co się działo z Brianem Laundriem po śmierci blogerki? >> 

Zabójstwo Gabby Petito: Brian Laundrie popełnił samobójstwo

Brian Laundrie był głównym podejrzanym w sprawie śmierci blogerki. Zniknął zaraz po powrocie z tragicznej podróży. Jakiś czas później w parku Myakkahatchee Creek znaleziono m.in. ludzkie szczątki.

22 października FBI poinformowało, że Brian Laundrie nie żyje. W listopadzie adwokat rodziny zmarłego oświadczył CNN, że mężczyzna popełnił samobójstwo, strzelając sobie z broni palnej w głowę. 23-latek zmarł z powodu pojedynczej rany postrzałowej.

Zabójstwo Gabby Petito: film dokumentalny. Gdzie oglądać?

W opisie zwiastuna produkcji Zabójstwo Gabby Petito: Prawda, kłamstwa i social media czytamy: 

Dokument (…) rzuca nowe światło na tragiczną historię, pytania bez odpowiedzi i szokujące wnioski. W swoim pierwszym wywiadzie rodzice Gabby analizują życie córki, dzieląc się wspomnieniami z dzieciństwa, w tym ekskluzywnymi zdjęciami i szczegółami, których nigdy wcześniej nie znaliśmy. 

Zabójstwo Gabby Petito: ujawniono przyczynę śmierci Briana Laundriego >>  

Film Zabójstwo Gabby Petito: Prawda, kłamstwa i social media będzie miał swoją premierę 17 grudnia 2021 roku. Będzie dostępny na platformie Peacock.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama