News

Galaxy Z Flip4: etui i naklejki od Prosto do najnowszego smartfona

Galaxy Z Flip4: etui i naklejki od Prosto do najnowszego smartfona

fot. materiały prasowe Samsung

Samsung i Prosto połączyli siły! Efektem collabu jest limitowana kolekcja akcesoriów do najnowszego smartfona Galaxy Z Flip4, z którymi wyrazicie siebie jeszcze lepiej. 

Galaxy Z Flip4: etui, naklejki, akcesoria 

Prosto to synonim miejskiego stylu w najlepszym wydaniu. Streetwearowa marka zainspirowała się kreatywnymi możliwościami nowego smartfona od Samsunga i zaprojektowała specjalną limitowaną kolekcję etui oraz naklejek do Galaxy Z Flip4.

Galaxy Campus dla studentów rusza w Warszawie. Na trasie także Łódź i Gdańsk [INFO, PROGRAM, ZAPISY] >> 

Galaxy Z Flip4 został zaprezentowany w sierpniu 2022 roku. Ten wyjątkowy smartfon rozpoznacie po kompaktowym designie – złożony idealnie mieści się w dłoni, małej torebce czy kieszeni. Żeby zamienić go w pełnowymiarowe urządzenie, wystarczy tylko jeden ruch. Fani selfie pokochają Galaxy Z Flip 4 za Tryb Flex, który pomoże uchwycić wyjątkową perspektywę.

Dzięki limitowanej edycji pięciu dedykowanych wkładek do etui oraz naklejek z logo Prosto, możecie spersonalizować swojego Galaxy Z Flip4 i nadać mu więcej indywidualnego charakteru. Akcesoria znajdziecie w salonach Samsung Brand Store oraz na stronie samsung.pl.

Lubimy dawać naszym użytkownikom swobodę w wyrażaniu siebie, wszyscy tego potrzebujemy. (…) Specjalnie zaprojektowane przez Prosto akcesoria dają użytkownikom Galaxy Z Flip4 fun i możliwości personalizacji – mówi Magdalena Sielachowicz – Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics.

Kiedy Samsung na jednym ze spotkań zasygnalizował nam chęć podjęcia współpracy przy tym projekcie, z miejsca wiedzieliśmy, że chcemy w to wejść. Pełne porozumienie dotyczące kierunku, w jakim zmierzamy zaowocowało świetnym zestawem akcesoriów, który jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość tak użytkownika, jak i samego telefonu. To byla duża frajda! – podsumował projekt brand manager Prosto, Maciej Stępień.

Samsung stawia na współpracę ze znanymi i cenionymi markami. Projekt z Prosto to, po Lange&Lange i 2005, kolejny taki collab.

 

 

 

Artykuł sponsorowany

 

fot. materiały partnera

 

fot. materiały partnera

fot. materiały partnera

fot. materiały partnera

fot. materiały partnera

fot. materiały partnera

fot. materiały partnera

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.