News

Gambit Królowej: będzie drugi sezon? Anya Taylor-Joy komentuje

Gambit Królowej: będzie drugi sezon? Anya Taylor-Joy komentuje

fot. youtube.com/FilmSelect Trailer

Czy będzie drugi sezon serialu Gambit Królowej? Gwiazda produkcji Anya Taylor-Joy odniosła się do pytań.

Gambit Królowej od dnia premiery jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa. Wiele osób uważa, że jest to najlepszy serial, który został udostępniony w tym roku. Nic dziwnego, że fani The Queen’s Gambit zastanawiają się, czy pojawi się kolejny serial.

Gambit Królowej: kim jest Anya Taylor-Joy? >>

Gambit Królowej: będzie drugi sezon?

Serial Gambit Królowej bez wątpienia odniósł wielki sukces. Jest szeroko komentowany przez media i internautów. Na temat drugiej serii produkcji wypowiedziała się Anya Taylor-Joy, która wciela się w główną rolę. Według serialowej Beth Harmon produkcja nie powinna być kontynuowana.

Uwielbiam tę postać i na pewno bym wróciła, gdyby mnie o to poproszono, ale zostawiamy Beth w dobrym miejscu. Myślę, że reszta jej życia z pewnością również będzie przygodą, ale w poszukiwaniu spokoju, po prostu bycia szczęśliwą z tego, kim jest. Myślę, że to się kończy w fajnym miejscu – powiedziała Taylor-Joy.

Netflix nie odniósł się do tej kwestii.

Gambit królowej - recenzja miniserialu >>

Gambit Królowej: informacje o serialu

Serial Gambit Królowej jest nową produkcją dostępna na Netflixie. Od kilku dni króluje w rankingu najchętniej oglądanych propozycji na platformie. O czym jest The Queen's Gambit: Gambit Królowej?

The Queen’s Gambit opowiada o sierocie i zarazem geniuszu szachowym w czasach zimnej wojny. Beth Harmon (Anya Taylor-Joy) walczy z uzależnieniem, by osiągnąć swój cel zostania najlepszą szachistką na świecie czytamy w opisie serialu na portalu naekranie.pl

W produkcji występują m.in. Anya Taylor-Joy, Marcin Dorociński, Thomas Brodie-Sangster oraz Bill Camp.

Myślicie, że powinien powstać drugi sezon The Queen’s Gambit: Gambit Królowej

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.