Reklama
placeholder
News

Gąsiu z wykształcenia jest aktorem. Co jeszcze wiadomo o Macieju?

Gąsiu z wykształcenia jest aktorem. Co jeszcze wiadomo o Macieju?

fot. Instagram: @gasiu.gasiu / @silver_insta_daddy

Reklama
Reklama
placeholder

Gąsiu to jedna z drag queens, które są mentorkami w nowym talent show. Maciej jest artystą queerowym, który z wykształcenia jest aktorem. Ma też spore doświadczenie w tańcu i ma na swoim koncie niejedną współpracę z cenionymi choreografami. Poza tym miał okazję wystąpić w sztuce wraz ze swoim partnerem, który również jest znany w środowisku drag queen. Co jeszcze warto wiedzieć o Gąsiu?

Gąsiu - ile ma lat i skąd pochodzi?

Nie wiadomo, ile Gąsiu ma lat. W sieci nie ma też dokładnej informacji na temat tego, skąd pochodzi. 

Gąsiu - kariera

Maciej ''Gąsiu'' Gośniowski rozpoczął swoją przygodę występami jako drag queen już na studiach. Wtedy stawiał swoje pierwsze kroki również jako tancerz. Obecnie ma za sobą kilka międzynarodowych festiwali burleski oraz drag show. W przeszłości miał okazję współpracować z choreografami takimi jak Marta Ziółek czy Jacek Łumiński. Poza tańcem Maciej zajmuje się również aktorstwem. Jest absolwentem Wydziału Teatru Tańca PWST w Krakowie. W 2023 roku wystąpił  w serialu dokumentalnym Nago, głośno, dumnie. Na co dzień Maciej jest testerem gier komputerowych. Jest też aktywistą LGBT+.

Gąsiu - drag queen

Maciej nie ukrywa, że w swoich występach jako Gąsiu inspiruje się przede wszystkim dobrą zabawą. Zależy mu też na tym, aby jako drag queen przełamywać stereotypowe postrzeganie płci. Gąsiu często bawi się pojęciem "męskości” i twierdzi, że "gdy dobrze wygląda, to dobrze się bawi".

Himera rozpoczęła swoją przygodę z dragiem... przypadkiem. Co wiemy o Stanisławie? >>

Gąsiu - czy jest w związku?

Maciej od ponad czterech lat jest w związku z Pawłem, który również jest drag queen znanym pod pseudonimem Silver Daddy. Partner Macieja towarzyszył mu we wspomnianym dokumencie  Nago, głośno, dumnie. W jednym z jego odcinków wyznał, że poznali się w aplikacji randkowej. Paweł wcześniej miał jednak okazję zobaczyć Gąsia na scenie. Maciej i Paweł wspólnie stworzyli też sztukę pod tytułem Kolorowi Drag Quenn Show, którą zaprezentowali w Teatrze Komedia. 

Shady Lady ma na koncie współprace z wielkimi markami. Na co dzień jest managerem >>

Gąsiu - Instagram

Maciej prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @gasiu.gasiu, gdzie często dzieli się zdjęciami w charakteryzacji drag queen. Maciej chętnie publikuje też zdjęcia u boku swojego partnera. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama