Reklama
placeholder
News

GENZIE: finał 2. sezonu już się rozpoczął. To początek wyjątkowej podróży

GENZIE: finał 2. sezonu już się rozpoczął. To początek wyjątkowej podróży

fot. Instagram: @hi_hania

Reklama
Reklama
placeholder

Na kanałach członków GENZIE w połowie listopada 2023 roku zaczęły pojawiać się filmy o tajemniczych tytułach. Wielu widzów domyśliło się, że influencerzy szykują dla nich niespodziankę. W 1. odcinku finału 2. sezonu projektu GENZIE, który miał swoją premierę 20 listopada 2023 roku, influencerzy zdradzili, co przygotowali dla swoich fanów. 

Każdy z filmów członków GENZIE z tajemniczym tytułem rozpoczyna się od sceny przedstawiającej skrzynię wypełnioną puzzlami. Niedługo po tym, jak Bart Kubicki, Hi Hania, Fausti, Mortalcio i Kartonii podzielili się filmami na swoich kanalach na YouTubie, liczni internauci stwierdzili w mediach społecznościowych, że zdołali połączyć w całość puzzle. Widzowie doszli do wniosku, że zagadka dotyczy finału 2. sezonu, który odbędzie się w RPA. Stwierdzili też, że członkowie GENZIE prawdopodobnie przygotowali dla nich nową serię. Pojawiły się też domysły, że to właśnie podczas swojej podróży członkowie GENZIE ogłoszą, że Świeży postanowił pójść w ich ślady i w końcu otworzy swój własny kanał na YouTubie.

GENZIE z niespodzianką dla fanów na rocznicę powstania grupy. Internauci rozszyfrowali tajemnicze tytuły >>

GENZIE: finał 2. sezonu w RPA

Okazuje się, że internauci mieli rację co lokalizacji finału 2. sezonu projektu GENZIE. Nagrania do finałowych odcinków rzeczywiście odbyły się w RPA. Internauci zgadli też, że influencerzy przygotowali dla nich nową serię. Na początku pierwszego odcinka członkowie GENZIE poinformowali swoich widzów, że w ramach finału przygotowali dla nich 10 nowych odcinków, które będą pojawiać się na oficjalnym kanale GENZIE na YouTubie. Będą to daily vlogi z RPA. Członkom GENZIE w niezwykłej wyprawie będzie towarzyszył założyciel projektu, czyli Friz.

Michał Szpak spędza wakacje na safari. Apeluje do fanów >>

1. odcinek finału 2. sezonu GENZIE nosi tytuł MIELIŚMY DZIKIE ZWIERZĘ W HOTELU!!!. Influencerzy po 12-godzinnym locie rozpoczęli zwiedzanie lokalnych dzielnic i mieli okazję porozmawiać z niektórymi mieszkańcami. Poza tym członkowie GENZIE zwiedzili ciekawe miejsca i spróbowali lokalnego jedzenia. Swoją pierwszą noc w RPA influencerzy spędzili w hotelu w parku narodowym, gdzie spotkali się z pewnym dzikim zwierzęciem.

Kolejny film z serii pojawi się na kanale GENZIE 21 listopada o godzinie 17:00. Następne odcinki serii prawdopodobnie będą pojawiać się codziennie o tej samej porze. 

MIELIŚMY DZIKIE ZWIERZĘ W HOTELU!!!

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama