Reklama
placeholder
News

GENZIE z niespodzianką dla fanów na rocznicę powstania grupy. Internauci rozszyfrowali tajemnicze tytuły

GENZIE z niespodzianką dla fanów na rocznicę powstania grupy. Internauci rozszyfrowali tajemnicze tytuły

fot. Instagram: @projektgenzie / Youtube: GENZIE

Reklama
Reklama
placeholder

GENZIE szykują dla fanów niespodziankę z okazji 2. rocznicy powstania projektu. Na kanałach członków GENZIE niedawno zaczęły pojawiać się filmy z tajemniczymi tytułami. W komentarzach nie brakuje domysłów na temat niespodzianki. Fani obstawiają między innymi nową piosenkę czy nowy kanał. 

Do projektu GENZIE stworzonego przez Friza należą następujący influencerzy: Bartek ''Bart'' Kubicki, Hanna ''Hi Hania'' Puchalska, Faustyna ''Fausti'' Fugińska, Patryk ''Mortalcio'' Baran, Bartek ''Świeży'' Laskowski oraz Wiktoria ''Kartonii'' Bochnak. Członkowie GEZNIE najprawdopodobniej ogłoszą niespodziankę dla swoich widzów podczas wielkiego finału 2. sezonu. Niewykluczone, że nagranie odbyło się w RPA.

Friz kupił nową willę. Tak wygląda nowy dom GENZIE >>

GENZIE: niespodzianka dla fanów. Co mogą oznaczać tajemnicze tytuły filmów?

Członkowie GENZIE zaczęli publikować tajemnicze filmy na swoich kanałach na YouTubie w połowie listopada 2023 roku. Każdy z filmów rozpoczyna się od sceny przedstawiającej skrzynię wypełnioną puzzlami. Pierwszym z nich o tytułe Łguygwelg jryrźl? podzieliła się Hi Hania. Jeden z internautów twierdzi, że odkrył znaczenie szyfru:

Dla ciekawych - tytuł jest napisany szyfrem cezara a jego rozszyfrowana wersja to "jesteście gotowi?"

Niektórzy internauci są przekonani, że Hi Hania zapowiedziała nową piosenkę lub serię na kanale GENZIE, która może być jeszcze mocniejsza od nadchodzącego finału:

Nowa piosenka albo zapowiedź jakiejś zarąbistej serii już nie mogę się doczekać!!

Kocham tytuł. Zapowiada się chyba solowa piosenka nowa.

Mi sie wydaje że szykuje się coś mocniejszego od finału, bo Świeży mówił, że będzie jakiś wyjazd i w piosence jest,, 20 listopada wszystkie oczy na nas" kiedy to pisze jest 14 listopada więc za 6 dni pewnie będzie coś mocnego. 

Niedługo potem na kanale GENZIE pojawiło się pytanie ''Jak ci idzie alfabet Morse'a''. Zaraz potem pojawił się następny film z tajemniczym tytułem Qzp yr rwbrv, wvfvpfcdrv?, który na swoim kanale opublikowała Fausti. Jeden z komentujących pod jej filmem domyśla się, że niespodzianką dla fanów może być to, że Świeży w końcu pójdzie w ślady pozostałych członków grupy i założy swój własny kanał na YouTubie:

Tytuł u Hani ,,Jesteście gotowi ?" u GENZIE ,,Jak ci idzie alfabet Morse'a?" a u Fausti ,,Jak ci idzie detektywie?". Tytuły to szyfr cezara, puzzle układają sie w obrazek i na gorze twyrzy sie link a z radia leci alfabet Morse'a , a link to mozliwe ze bedzie kanał świeżego , jest tez mozliwe ze puzzle stworzą miejsce na ktorym bedzie final i nutka. 

Wersow: album Wersow Store w przedsprzedaży. Influencerka ogłosiła trasę koncertową na 2024 >>

Z kolei Kartonii opublikowała film o nazwie 2415435513551544423413231535341355152511132415. Jedna z internautek stwierdziła w komentarzach, że udało jej się rozszyfrować tytuł:

U Genzie jest: "Jak wam idzie z Morse'a?" U Hani: "Jesteście gotowi?" U Fausti: " Jak ci idzie detektywie?" A tu jest: "Jeszcze trochę poczekajcie" Jak ktoś nie wiedział to nie dziękujcie.

Pod filmem pojawiły się między innymi następujące spekulacje na temat niespodzianki:

Będzie finał i będzie gdzieś za granicą ale też myślę że Świeży otworzy swój kanał bo on jedyny ze starych geniaków nie ma kanału️.

Chyba nowy sezon i będzie się zaczynał gdzieś za granicą.

Po rozszyfrowaniu kodu Morsa z radia mi wyszło hasło: FINAŁ. Wydaje się, że szykuje się coś naprawdę mocnego na koniec 2. sezonu GENZIE. Może nowy dom albo piosenka albo twoje 5 minut 3 potem bedzie.

Oto co niektórzy internauci napisali pod kolejnym tajemniczym nagraniem zatytułowanym .--- . ... --.. -.-. --.. . / - .-. --- -.-. .... ..-.. /, który pojawił się na kanale Barta Kubickiego:

Zakodowany tytuł w alfabecie morsa mówi : JESZCZE TROCHE, nie ma za co <33

Finał w RPA, piosenka a'la afrotrap i merch afrykański. Tak uważam. Krajobraz mógłby być z Afryki. Afrotrap często teraz wychodzi, a Bartek miał gdzieś lokalizacje i było RPA.

Na koncercie 28.10 GENZIE śpiewało kawałek jakiejś nowej piosenki ,a osoby tam miały krzyczeć poszczególne wyrazy ta piosenka jeszcze nie wyszła więc moim zdaniem właśnie na finał wyjdzie z tej nuty pamiętam tylko : ZROBILIŚMY TO RAZEM DZISIAJ KAŻDY Z NAS TO GENZIE!

Mortalcio podzielił się na swoim kanale filmem, który otrzymał tytuł Ińćeśkc mdcybe ęnzś kśęeeźkcąszyś. Kolejny szyfr również doczekał się rozwiązania:

Przychodzi zbawca. Szyfr, który jest u Mortalcia, to: ,,Ostatni puzzel jest najważniejszy..."

W komentarzach pojawiły się podbne domysły do tych, z poprzenich filmów:

 Pewnie Bartek otwiera kanał na finał i będzie nowa nuta.

Mysle, że na kanale swiezego bedzie pierwszy odcinek mocnego finału za granicą.

 1.nowy sezon 2.kanal świeżego 3.podróz do innego kraju 4.nowa piosenka 5.nowa kolekcja na sklepie

Po obejrzeniu wszystkich tajemniczych filmów internauci zdołali połączyć w całość puzzle. Widzowie doszli do wniosku, że zagadka dotyczy finału, który odbędzie się w RPA, a Świeży ma zamiar otworzyć swój własny kanał na YouTubie.

GENZIE: finał 2. sezonu - kiedy premiera?

Finałowy odcinek 2. sezonu GENZIE najprawdopodobniej będzie miał swoją premierę w poniedziałek 20 listopada 2023 roku o 17:00. Tego dnia członkowie projektu opublikowali na InsaStory czarne tła z tą godziną. 

Tajemnicze filmy członków GENZIE znajdziecie poniżej:

Łguygwelg jryrźl?

 

Fwg Swi ezvea v iknoai?

 

Qzp yr rwbrv, wvfvpfcdrv?

 

2415435513551544423413231535341355152511132415

 

.--- . ... --.. -.-. --.. . / - .-. --- -.-. .... ..-.. /

 

Ińćeśkc mdcybe ęnzś kśęeeźkcąszyś...

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama