Reklama
placeholder
News

Friz kupił nową willę. Tak wygląda nowy dom GENZIE

Friz kupił nową willę. Tak wygląda nowy dom GENZIE

fot. Instagram: @frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Friz zrobił niespodziankę członkom projektu GENZIE i kupił im luksusową willę. Jak wygląda nowy dom 'Genziaków'?

Friz wśród najmłodszych polskich milionerów. Kto jeszcze? >>

Jak powstało GENZIE?

Friz, czyli założyciel Ekipy, pod koniec listopada 2021 roku wystartował z nowym projektem o nazwie GENZIE. Youtuber zaprosił do niego początkujących influencerów. Skład GENZIE został wyłoniony dzięki internetowemu talent show Twoje 5 minut!. Wśród członków projektu znaleźli się Bartek Kubicki, Hanna Puchalska, Fausti, Patryk Baran, Bartek Laskowski oraz Wiktoria Bochnak. Na kanale GENZIE nie brakuje rozrywkowego kontentu, w tym licznych wyzwań oraz ciekawych zabaw. Influencerzy cieszą się ogromną popularnością na Youtubie, a ich kanał ma już ponad 1,2 miliona subskrybentów. 

Friz krytykuje polskich influencerów. Co powiedział? >>

Friz - nowa willa GENZIE

Grupa na początku 2023 roku otrzymała od Friza luksusową willę. Na kanale GENZIE pojawiła się ich reakcja na niespodziankę. Willa ma około 570 metrów kwadratowych i jest położona na 26 arowej działce. Dokładna cena domu nie jest znana, jednak z pewnością jest wart miliony złotych.

Gdzie mieszka GENZIE?

Członkowie GENZIE na początku 2023 roku zamieszkali w nowej willi kupionej przez Friza. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda nowy dom 'Genziaków':

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama