News

Georgina Rodriguez – przyrodnia siostra modelki jest bezdomna. Wystąpiła w telewizji

Georgina Rodriguez – przyrodnia siostra modelki jest bezdomna. Wystąpiła w telewizji

fot. instagram.com/georginagio

Przyrodnia siostra Georginy Rodriguez od 3 lat ma być bezdomna i pomieszkiwać w opuszczonych budynkach. Patricia Rodriguez nie otrzymuje pomocy od partnerki Cristiano Ronaldo?

Przypadłość Dody nasiliła się. Na co cierpi wokalistka? >>

Relacje między Georginą Rodriguez a jej przyrodnią siostrą miały być burzliwe szczególnie po śmierci ich ojca. Mówi się, że Georgina nadal nie chce być kojarzona z Patricią. Świadczyć ma o tym choćby fakt, że modelka nie wspomniała o siostrze w  filmie dokumentalnym Jestem Georgina, który miał premierę w 2022 roku.

Niedawno Patricia Rodriguez udzieliła wywiadu w hiszpańskiej telewizji.

Siostra Georginy Rodriguez bezdomna

Jestem spłukana, a moja siostra mi nie pomaga. Najbardziej dotyka to moje dzieci. Ja mogę przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci nie. To są jej siostrzeńcy i siostrzenice. Nie spodziewałam się tego po mojej siostrze – powiedziała Patricia Rodriquez w programie Socialite.

Selena Gomez ma konflikt z przyjaciółką, która oddała jej nerkę?  

33-latka zaapelowała do Georginy Rodriguez:

Georgina, potrzebuję pomocy, jesteś moją siostrą. Wiem, że nie masz żadnych zobowiązań, ale wspierasz innych, bądź taka dla swoich siostrzeńców i siostrzenic. Jeśli nie chcesz pomóc mi, pomóż im – cytuje Daily Mail.

Jak podał Daily Mail, Patricia Rodriguez jest córką Jorge Eduardo Rodrigueza, ojca Georginy Rodriguez, z poprzedniego związku. Rodzoną siostrą Georginy Rodriguez jest Ivana Rodriguez. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.