News

Gerard Pique – kim jest jego nowa dziewczyna, dla której zostawił Shakirę? Ujawniono

Gerard Pique – kim jest jego nowa dziewczyna, dla której zostawił Shakirę? Ujawniono

fot. Instagram.com/shakira

Shakira i Gerard Pique rozstali się – taka wiadomość trafiła do mediów na początku czerwca 2022 roku. Piosenkarka i piłkarz potwierdzili te doniesienia we wspólnym oświadczeniu, wydanym za pośrednictwem reprezentującej ich agencji PR.

Shakira i Gerard Pique – rozstanie potwierdzone. Wydali oświadczenie >> 

Niedawno ujawniono imię i nazwisko dziewczyny, z którą ma spotykać się Gerard Pique. Według doniesień, to właśnie dla niej hiszpański piłkarz zostawił Shakirę po 12 latach związku.

Gerard Pique – nowa dziewczyna. Kim jest?

M.in. The Sun podaje, że 35-letni Gerard Pique od kilku miesięcy jest w związku z Clarą Chia Marti. Mówi się, że 23-letnia studentka i zawodnik FC Barcelona poznali się w firmie Pique, w której kobieta ma być zatrudniona.

Oni milczą na temat swojego związku, ale wszyscy wokół nich wiedzą, co się dzieje. Ludzie pomagali mu utrzymać romans w tajemnicy i wyczyścili konta Clary w mediach społecznościowych, żeby nie można było znaleźć jej zdjęć. Już samo to sprawia, że ​​jego koledzy myślą, że naprawdę traktuje ją poważnie – cytuje informatora The Sun.

Camila Cabello ma nowego chłopaka. Jest autorem aplikacji randkowej >>

Shakira i Gerard Pique – dzieci

Shakira i Gerard Pique mają dwóch synów– 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę. Mówi się, że byli partnerzy nadal nie doszli do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.