Reklama
placeholder
News

Camila Cabello ma nowego chłopaka. Jest autorem aplikacji randkowej

Camila Cabello ma nowego chłopaka. Jest autorem aplikacji randkowej

fot. Instagram.com/camila_cabello

Reklama
Reklama
placeholder

Wygląda na to, że związek Camili Cabello został potwierdzony. Informacje o tym, że była dziewczyna Shawna Mendesa ma nowego chłopaka pojawiły się w czerwcu 2022 roku.

Shawn Mendes i Camila Cabello – dlaczego się rozstali? To on chciał zerwać >> 

Camila Cabello – nowy chłopak

Camila Cabello i Austin Kevitch byli widziani razem podczas spaceru w Los Angeles i tak zaczęły się spekulacje na temat tego, że łączy ich coś więcej.

Daily Mail  udostępnił zdjęcia Camili Cabello i Austina Kevitcha z 7 sierpnia, na których trzymają się za ręce. Kiedy siedzieli w kawiarni, piosenkarka pocałowała mężczyznę w policzek. Portal donosi, że Camila Cabello i Austin Kevitch na randce nie szczędzili sobie czułości i już nie ukrywają, że są parą.

Austin Kevitch – kim jest? Wiek, aplikacja randkowa

Austin Kevitch ma 31 lat, pochodzi z Filadelfii. Jest biznesmenem, założycielem aplikacji randkowej Lox Club. W opisie na Instagramie można przeczytać, że Lox Club to aplikacja „dla Żydów (i nie-Żydów) o absurdalnie wysokich standardach”.

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się po 9 miesiącach. Dlaczego? >>

Elle Australia podaje, że Austin Kevitch w liceum trenował piłkę nożną, koszykówkę i lekkoatletykę. Studiował zarządzanie biznesem i inżynierię komputerową w Pensylwanii oraz psychologię na Uniwersytecie Kapsztadzkim.

Czytamy, że Austin Kevitch ma młodszą siostrę Lindsey i młodszego brata Tristana.

Austin Kevitch ma profil na Instagramie @austinkevitch.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama