News

Gerard Pique skomentował nowy utwór Shakiry. Będzie pozew?

Gerard Pique skomentował nowy utwór Shakiry. Będzie pozew?

fot. instagram.com/shakira/3gerardpique

Shakira nagrała niedawno utwór BZRP Music Sessions #53, który został uznany za rozliczenie z byłym partnerem. Wokalistka i Gerard Pique ogłosili swoje rozstanie w czerwcu 2022 roku, po ponad dziesięcioletnim związku. Para doczekała się dwóch synów – Milana i Sashy.

Shakira dissuje Pique w nowej piosence? Mocny tekst! >>

Shakira zdissowała Pique w nowej piosence?

W ramach współpracy z Bizarrapem Shakira nagrała piosenkę BZRP Music Sessions #53, której tekst można przetłumaczyć jako:

Tak wiele mówi się o byciu mistrzem, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie. Przepraszam, kochanie, minęło trochę czasu. (…) Wilczyca, taka jak ja, nie jest dla nowicjusza. Wilczyca, taka jak ja, nie jest dla facetów takich jak ty. Byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty. (…)

Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli płaczesz i błagasz. (…) Zostawiłeś mnie z twoją mamą jako sąsiadką, prasą u drzwi i długiem. Myślałeś, że mnie skrzywdzisz, ale sprawiłeś, że jestem silniejsza. Kobiety już nie płaczą (…).

Od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok (…). Życzę ci wszystkiego najlepszego  z moim „zastępstwem”. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję.

Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio.

Shakira skomentowała rozstanie z Pique. Wspiera ją m.in. żona Messiego >>

Gerard Pique odpowiedział Shakirze

Gerard Pique zamieścił wymowny komentarz odnośnie piosenki byłej partnerki na swoim profilu na Twitterze. Piłkarz zdecydował się na zamieszczenie kilku emoji związanych z cyrkiem. 

Jak poinformował portal Onet, reporter Kike Calleja dotarł do osób z otoczenia piłkarza, które ma określać piosenkę Shakiry jako „skandaliczną”. Zachowanie Shakiry miało bardzo zirytować Pique, ale zgodnie ze źródłem z jego otoczenia, nie zamierza pozywać piosenkarki:

Nie ma zamiaru składać żadnych oświadczeń ani podejmować kroków prawnych, ponieważ nie chce modyfikować umowy.

Piłkarz ma mieć obecnie tylko jedno życzenie  – by była partnerka jak najszybciej opuściła Barcelonę. Zgodnie z plotkami Shakira planuje przeprowadzkę do Miami na Wielkanoc.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.