News

Giulio Berruti z filmu Dody to następca Michele Morrone? Co o nim wiemy?

Giulio Berruti z filmu Dody to następca Michele Morrone? Co o nim wiemy?

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Giulio Berruti z filmu Dody to następca Michele Morrone? Co wiemy o przystojnym Włochu? Sprawdźcie!

Dziewczyny z Dubaju: obsada. Kto zagra w filmie Dody? >> 

Dziewczyny z Dubaju: obsada, premiera filmu

Doda i jej mąż Emil Stępień produkują film Dziewczyny z Dubaju na podstawie głośnej książki Pawła Krysiaka o tym samym tytule. Będzie on opowiadał historie Polek – m.in. modelek i celebrytek – które pracowały jako luksusowe prostytutki.

Prace nad Dziewczynami z Dubaju idą pełną parą. Już wiadomo, że film wyreżyserowany przez Marię Sadowską wejdzie do kin 22 stycznia 2021 roku. Kto pojawi się w obsadzie?

W Dziewczynach z Dubaju widzowie zobaczą całą plejadę gwiazd – chociażby Katarzynę Figurę, Jana Englerta i Beatę Ścibak-Englert, Paulinę Gałązkę, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. Niedawno Doda zdradziła, że w produkowanym przez nią i jej męża filmie zagra też Włoch Giulio Berruti. Według doniesień portali, ma on wcielić się w postać „bezwzględnego mężczyzny o arabskich korzeniach”.

Kelly Asbury nie żyje. Reżyser Shreka 2 miał 60 lat >> 

Giulio Berruti – wiek, filmy, Instagram

Giulio Berruti urodził się 27 września 1984 roku w Rzymie. Jest nie tylko aktorem, lecz także producentem filmowym i modelem. 36-latek ma na swoim koncie m.in. występy w kilkunastu filmach i kilku serialach. Debiutował w 2003 roku epizodyczną rolą w komedii Lizzie McGuire. Przełomem w jego karierze okazał się angaż w serialu Córka Elisa - Powrót do Rivombrosy (2007). Giulio Berruti pojawił się tam jako Markiz Andrea Van Necker.

W 2014 roku premierę miał brytyjski film Walking on Sunshine. Chodzę w Słońcu z jego udziałem. Rok później 36-latek pojawił się w obsadzie produkcji Pokojówka dla Ciebie.

Giulio Berrutiego możecie zobaczyć też w teledyskach do singli Sangue e Cuore Rino De Maria, Gli Spietati Baustelle oraz Show Me I’m Your Lover The Public Radar.

Co ciekawe, zanim Giulio Berruti rozpoczął karierę w show-biznesie, planował zostać… dentystą. Zdobył tytuł technika dentystycznego, a w 2010 roku skończył studia stomatologiczne. Podaje się, że później uzyskał kwalifikacje w zakresie ortodoncji.

Piraci z Karaibów w żeńskiej wersji! Kto zagra? >> 

Aktora znajdziecie na Instagramie pod nickiem @giulioberruti. Tam obserwuje go już ponad 270 tysięcy osób!

Myślicie, że Giulio zrobi w Polsce taką karierę jak Michele Morrone? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciao 📷@ashguptaslife

Post udostępniony przez GIULIO BERRUTI (@giulioberruti)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hagakure

Post udostępniony przez GIULIO BERRUTI (@giulioberruti)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

unlock my heart

Post udostępniony przez GIULIO BERRUTI (@giulioberruti)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HOCUSFOCUS 🧙‍♂️🎥🎬 @passionflix #gabrielsinfernomovie #takenwithhuawei

Post udostępniony przez GIULIO BERRUTI (@giulioberruti)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 chili di labbra e 57 di sonno 😴

Post udostępniony przez GIULIO BERRUTI (@giulioberruti)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Startują zdjęcia do filmu „Dziewczyny z Dubaju” produkowanego przez Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia w reżyserii Marii Sadowskiej - autorki hitu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. W gwiazdorskiej obsadzie filmu: Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Głównym scenarzystą filmu jest Mitja Okorn, który stanął za kamerą takich przebojów, jak „Listy do M.” czy „Planeta Singli”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. Start zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju” zaplanowany jest na ‪16 czerwca. 👉🏽Moją misją jest robienie filmów z morałem. Zadaniem „Dubajek” jest, by młode dziewczyny poczuły dumę i satysfakcję ze swoich ambicji, ciężkiej pracy i niechodzenia na skróty. Aby sztuczny blichtr niektórych celebrytek nie był wzorem do naśladowania i powodem do zazdrości. W tej historii za każdą kupioną firmową torebką kryje się sprzedaż moralności i siebie. Nie zapomniałam jednak o drugiej stronie medalu. Film pokaże również hipokryzję klientów z Polski, którzy do dnia dzisiejszego cieszą się z nienagannego medialnego wizerunku mężów i ojców. Ups. Dorota Rabczewska-Stępień, producentka DZIEWCZYNY Z DUBAJU w kinach od ‪22 stycznia 2021‬ Gatunek: dramat/ sensacja/ erotyczny ;)

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.