Reklama
placeholder
News

Goha Magical przytula Mariannę Schreiber okazując jej wsparcie po rewelacjach o rozwodzie. Dała jej prezent

Goha Magical przytula Mariannę Schreiber okazując jej wsparcie po rewelacjach o rozwodzie. Dała jej prezent

fot. instagram.com/gosiamagical.official/ fot. instagram.com/marysiaschreiber/

Reklama
Reklama
placeholder

Marianna Schreiber niedawno dowiedziała się z mediów, że jej mąż zamierza się z nią rozstać. Podczas ostatniej konferencji Clout MMA mogła liczyć na wsparcie... Gohy Magical. Po sieci krąży nagranie, na którym przeciwniczki, które wkrótce zmierzą się w oktagonie, przytulają się i wymieniają życzliwościami.

Marianna i Łukasz Schreiber ROZSTAJĄ SIĘ. Ona miała dowiedzieć się o tym z mediów >>

Goha Magical wspiera Mariannę Schreiber. Wyszła z pewną propozycją

Goha Magical postanowiła okazać Mariannie Schreiber zrozumienie wobec jej trudnej sytuacji życiowej. Na przestrzeni ostatnich tygodni między zawodniczkami dochodziło do różnych sprzeczek, jednak niedługo po publicznym ogłoszeniu przez posła planów dotyczących rozwodu, matka Daniela Magicala postanowiła nie atakować 31-latki. Podczas ostatniej konferencji podarowała celebrytce pluszowego misia i oznajmiła, że są w pewnym sensie do siebie podobne. 51-latka zaproponowała nawet, by udały się ze swoimi nowymi partnerami – których znaleźć ma im federacja – na podwójną randkę. Wzruszona Marianna Schreiber doceniła ten gest, a w późniejszym czasie poinformowała, że miś będzie znajdował się na jej półce w domu i jej "pilnował".

Przyjmij ten ode mnie prezent, ale powiem Ci jedno: nie martw się. Nie martw się, jedziemy na tym samym wozie. Clout MMA poszuka nam chłopa. Pójdziemy razem sobie w czwórkę na randkę.

Marianna Schreiber poinformowała niedawno na swoim InstaStory, że źle znosi okres rozstania, a co za tym idzie - z uwagi na swoje problemy prywatne - nie jest pewna, czy stanie w oktagonie. Jej starsza o 20 lat rywalka postanowiła dodać kobiecie otuchy, co zdecydowanie zaskoczyło celebrytkę do tego stopnia, że zmieniła zdanie na temat zawodników walczących we freakfightach. 

Jak zadeklarowała Marianna Schreiber:

Kiedy wchodziłam tutaj do freakfightów, to miałam właśnie takie myślenie, że tutaj ludzie przeklinają, popychają się, oblewają się jakąś wodą, moczem, nie wiadomo co. Pomyślałam sobie wtedy, że to jest bardzo prymitywne, że w sumie jak tak można, bo przecież ten świat, z którego ja jestem, jest taki bardziej poważny, taki bardziej "ą", "ę". Kultura, szacunek, wszystko.

Okazało się, że teraz, gdy tutaj jestem, Ci ludzie po prostu są transparentni. Jak czegoś nie lubią, to to mówią po prostu, a inni z tamtego świata, z którego jestem, po prostu się z tym krygują, bo po prostu oszukują. Dziękuję za całe wsparcie od wszystkich osób tutaj z tych freakfightów.

Przypominamy, że walka Gohy Magical i Marianny Schreiber zaplanowana jest na 9 marca 2024 roku. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama