News

Grimes i Elon Musk mają drugie dziecko. Co ze statusem ich związku?

Grimes i Elon Musk mają drugie dziecko. Co ze statusem ich związku?

fot. YouTube.com/ET Canada

Grimes i Elon Musk zostali rodzicami po raz kolejny. To niemałe zaskoczenie - we wrześniu 2021 roku media obiegła informacja o rozstaniu pary.

Elon Musk i Grimes rozstali się. 'Nadal się kochamy' >> 

Grimes i Elon Musk – drugie dziecko. Płeć i imię

Do ujawnienia sekretu miało dojść przez przypadek, kiedy Grimes w swoim domu udzielała wywiadu magazynowi Vanity Fair. W czasie rozmowy dziennikarze usłyszeli płacz dziecka i wtedy wokalistka przyznała, że ona i założyciel Tesli mają jeszcze jedno dziecko.

Córeczka pary przyszła na świat w grudniu 2021 roku, dzięki surogatce. Dziewczynka, tak jak jej starszy brat, otrzymała bardzo oryginalne imię – nazywa się Exa Dark Sideræl Musk. Rodzice nazywają ją Y.

Przypomnijmy, że w 2020 roku Grimes i Elon Musk doczekali się syna o imieniu X Æ A-Xi.

Elon Musk ma nową dziewczynę? To aktorka >> 

Grimes i Elon Musk są razem?

Czy Grimes i Elon Musk wrócili do siebie? Kanadyjka powiedziała co aktualnie łączy ją  z miliarderem.

Nie ma na to dobrego określenia. Prawdopodobnie nazwałabym go po prostu swoich chłopakiem, ale wszystko jest płynne. Mieszkamy w oddzielnych domach. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Widzimy się cały czas... Po prostu mamy swoje własne sprawy i nie oczekuję, że inni to zrozumieją. (...) Jest lepiej niż kiedykolwiek.... Po prostu  musimy być wolni... Zawsze chcieliśmy mieć trójkę albo czwórkę dzieci – cytuje wypowiedź Grimes magazyn Elle.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.