Reklama
placeholder
News

Gwiazdy, które przytyły i... im z tym dobrze! ;-)

Gwiazdy, które przytyły i... im z tym dobrze! ;-)

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Chociaż w show-biznesie (i nie tylko) panuje kult szczupłej sylwetki, jest kilka gwiazd, które w ciągu swojej kariery przytyły i… jest im z tym dobrze. Zobaczcie naszą listę! 

Ridery gwiazd – takie zachcianki mają na koncertach. Przesada? >>

Rihanna

Na początku swojej kariery Rihanna mogła pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem. Z czasem wokalistka sporo przytyła, ale to nie zmienia faktu, że nadal jest naprawdę piękna. Rihanna uczyniła z kobiecych kształtów prawdziwy atut!

 

 

Ewa Farna

Ewa Farna może się pochwalić pełnymi kształtami, ale zawsze podkreśla, że akceptuje swoje ciało i czuje się z nim naprawdę dobrze. Niedawno gwiazda urodziła pierwszego syna – Artura – i dla niego na pewno jest najpiękniejsza! ;-) 

 

 

Demi Lovato

Demi na początku przygody z show-biznesem była trochę szczuplejsza, ale dodatkowe kilogramy chyba jej nie przeszkadzają. Była gwiazda Disneya przeszła długą drogę do samoakceptacji, ale widać, że teraz jest bardzo pewna siebie.

 

 

Christina Aguilera

Christina Aguilera prawie od zawsze walczy z wahaniami wagi. Artystka raz jest bardzo szczupła, innym razem dopada ją efekt jo-jo, ale to nie przeszkadza jej w robieniu megashow na scenie. 

 

 

Sandra Kubicka

Modelka bardzo szybko przytyła aż 17 kilogramów. Wszystko przez PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. Kubicka postanowiła powalczyć o zdrowie i lepszą sylwetkę i poddała się terapii. Odpowiednia dieta pomaga jej wrócić do formy. Trochę grubsza, czy chudsza – nadal wygląda ekstra! ;-)

 

 

Kelly Clarkson

Kiedy Kelly Clarkson wygrała amerykańską edycję Idola w 2002 roku mogła się pochwalić rozmiarem S. Z czasem wokalistka bardzo przytyła, ale nie wstydzi się tego. Kiedy pewien dziennikarz wytknął jej wagę, przyznała, że opinia innych się dla niej nie liczy. Najważniejsze są dla niej szczęście i akceptacja rodziny.

 

 

Dominika Gwit

Dominika Gwit przez jakiś czas walczyła z nadwagą. W pewnym momencie gwiazda ważyła tyle, że bez problemu nosiła rozmiar 36. W pewnym momencie zrozumiała jednak, że diety nie są dla niej i pokochała siebie taką, jaką jest. Chociaż Dominika waży dzisiaj trochę więcej, nie wstydzi się swojego ciała.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama