News

TOP 10 gwiazd, które urodziły swoje dzieci po 40-stce

TOP 10 gwiazd, które urodziły swoje dzieci po 40-stce

fot. instagram.com/gwenstefani/mariahcarey/nicolekidman

Która gwiazda została mamą po 40-stce? Oto znane panie, które zdecydowały się na macierzyństwo (również po raz pierwszy!) w tym wieku.

Taylor Swift: nowa płyta już w sieci! „Niespodzianka!” [TRACKLISTA] >>

10. Eva Mendes

Aktorka była kiedyś jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. W 2011 roku poznała Ryana Goslinga, z którym ma dwie córeczki: Esmeraldę i Amandę Lee. Eva Mendes w pierwszą ciążę zaszła w wieku 40 lat, a w drugą dwa lata później. Aktorka postanowiła wycofać się z show-biznesu i skupić na wychowaniu dzieci.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb Ryan and Eva in 2017 #evamendes #ryangosling #lovestory #love #couple #couplegoals #memories

Post udostępniony przez ryan gosling & eva mendes 💕 (@gosling.mendes)

 

 

9. Mariah Carey

Diva i jej były mąż Nick Cannon są rodzicami bliźniaków. Carey urodziła bliźniaki - chłopca i dziewczynkę - w 2011 roku w wieku 41 lat. Ciekawa jest historia imion dzieci. Pierwszy z chłopców to Moroccan Scott. Inspiracją dla jego imienia był marokański wystrój pokoju, w którym Cannon oświadczył się divie. Drugie imię otrzymał po ojcu. Natomiast Monroe została nazwana na cześć aktorki Marilyn Monroe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#happyeaster 🐰🐣🐇🧡 #mariahcarey #rocnroe #lambily

Post udostępniony przez Roc & Roe™🧸 (@demrocnroe)

 

8. Nicole Kidman

Nicole Kidman w 2006 roku poślubiła australijskiego muzyka Keitha Urbana. Dwa lata później na świat przyszła pierwsza córeczka pary, Sunday Rose. Aktorka miała wtedy 41 lat. Dziewczynka jest pierwszym biologicznym dzieckiem Kidman, która z małżeństwa z Tomem Cruisem ma dwójkę adoptowanych dzieci. W 2010 roku aktorka skorzystała z usług zastępczej matki i powitała na świecie kolejną córkę, Faith Margaret.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday to this little ray of sunshine!!! Happy birthday, Sunday Rose❤️🎉✨

Post udostępniony przez Nicole Kidman & Keith Urban (@nicole_and_keithforever)

 

7. Salma Hayek

Meksykańska aktorka urodziła swoją pierwszą córeczkę Valentinę Palomę Pinault, gdy miała 41 lat. W 2009 roku w wywiadzie dla portalu WebMD Hayek wyznała, że ciąża była trudna przez cukrzycę ciążową. Pomimo to nie chciałaby mięc wcześniej dziecka.

Jestem teraz bardziej spełnioną istotą ludzką i nie byłabym taka świadoma 10 lat temu. Teraz jestem lepszą wersją matki - powiedziała aktorka.

 

6. Meryl Streep

Na przestrzeni lat aktorka nie zdradziła wiele informacji na temat którejkolwiek ze swoich ciąż. Wiadomo, że Streep ma czwórkę dzieci, a najmłodsze z nich urodziła w 1991 roku. Oznacza to, że córka aktorki przyszła na świat przed 42. urodzinami Streep.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What you perceive as a failure today may actually be a crucial step towards the success you seek. Never give up.

Post udostępniony przez Meryl Streep (@merylstreep)

 

5. Celine Dion

Gwiazda otwarcie opowiadała o swojej wieloletniej walce z bezpłodnością. W 2001 roku przyszedł na świat jej pierwszy synek. Jednak dopiero dziewięć lat później, po licznych próbach in vitro, diva powitała na świecie bliźniaki -  Nelsona i Eddy'ego. Celine Dion miała wtedy 42 lata.

Jaki kolor butów widzisz? To wiele mówi o tobie >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Repost @celinedion • My son, Today, you are 18 years old…already! You have become a man and I am very proud of who you are today, and of who you are becoming each passing day. I can barely remember my eighteenth year. I hope you fully embrace the moment and all the possibilities that life is giving you. Luck comes to those who make it. You are passionate, intelligent and talented, and I’m sure that you will make the right decisions. Your father continues to guide you, helping you to make the right choices. And I am here to walk beside you and always embrace you with my unconditional love. Enjoy being 18. Life is as beautiful as you are. May your happiness be as great as the love and pride that I have for you. Happy birthday my big man! I love you… 📸 : Denise Truscello • #rcangelil #renecharles #renecharlesangelil #18 #datipcaptain #bigtip #bigtipmusic #celinedion #family

Post udostępniony przez RC Angélil (@renecharlesangelil)

 

4. Madonna

Swoją pierwszą córkę artystka urodziła w 1996 roku, gdy miała 38 lat. Wtedy też świętowała sukces po nakręceniu musicalu Evita. Jednak Lourdes nie jest jedynym biologicznym dzieckiem ikony popu. Madonna urodziła swoje drugie dziecko, syna Rocco, gdy miała 42 lata. Oprócz wymienionej dwójki artystka jest matką dla czwórki adoptowanych dzieci.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hello Miami ❌

Post udostępniony przez Estere & Stella @madonna (@cicconetwins)

 

3. Uma Thurman

Popularna aktorka była już matką dwójki dzieci, gdy w 2012 roku powitała na świecie swoją kolejną córeczkę. Rosalinda Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson urodziła się, gdy Uma Thurman miała 42 lata. Dla tych, którzy uważają to imię za nieco problematyczne spieszymy z informacją, że dziewczynka jest również nazywana Luną. ;-) Była owocem związku z francuskim finansistą, z którym aktorka rozstała się cztery lata później.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Two daughters celebrate! I am so happy.

Post udostępniony przez Uma Thurman (@umathurman)

 

2. Gwen Stefani

Piosenkarka jest matką trójki dzieci. Pierwsi synowie urodzili się, gdy Stefani miała 37 i 39 lat. Jednak ku jej zdziwieniu okazało się, że jest w trzeciej ciąży. W 2014 roku w wieku 43 lat powitała na świecie swojego trzeciego syna Apollo. Sama piosenkarka uważa, że jest on dzieckiem-cudem. Wyjawiła, że najstarszy syn, Kingston, tak bardzo chciał mieć większe rodzeństwo, że codziennie się o to modlił przed snem. Rzeczywiście, po czterech tygodniach regularnej modlitwy chłopca Stefani dowiedziała się... że jest w ciąży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6 years ago GOD blessed us w this little angel 👼 boy 🙏🏻 #thankyouGOD #happybirthday #APOLLO GX

Post udostępniony przez Gwen Stefani (@gwenstefani)

 

1. Halle Berry

Piękna aktorka w 2008 roku powitała na świecie swoją pierwszą córkę, Nahlę. Halle Berry miała wtedy 41 lat. Niestety, ale związek z ojcem dziewczynki nie przetrwał próby czasu. Następnie związała się z francuskim aktorem, z którym w 2013 roku doczekała się kolejnego dziecka. Berry miała wtedy 46 lat. Podobno nie wierzyła, że jest w ciąży, a pierwsze objawy przypisywała... menopauzie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay salty. 🌊

Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)

 

Nowe miasta w Polsce od 2021 roku? [LISTA]  >>

Spodziewaliście się zobaczyć te gwiazdy na tej liście? :-)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@gregoryarlt @robertvetica #playingdressup Gx

Post udostępniony przez Gwen Stefani (@gwenstefani)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Heading to @CriticsChoice for #BigLittleLies and #Bombshell 💋

Post udostępniony przez Nicole Kidman (@nicolekidman)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.