News

Jaki kolor butów widzisz? To wiele mówi o tobie

Jaki kolor butów widzisz? To wiele mówi o tobie

fot. facebook.com/DrAlexisLive/

Jaki kolor butów widzisz na zdjęciu? Okazuje się, że w tym przypadku nie każdy rozpoznaje barwy tak samo. To wiele o Tobie mówi!

Zwykłe zdjęcie trampek wywołało prawdziwe zamieszanie wśród internautów! Okazało się, że pozornie nie zwracający uwagi but może kolorystycznie wyglądać nieco inaczej niż widzisz. Jakie Ty dostrzegasz barwy?

Bubbletea – kim jest dziewczyna z teledysku Quebonafide i Darii Zawiałow? >>

Jaki widzisz kolor butów?

Do sieci trafiło zdjęcie trampek, które na pierwszy rzut oka wydawałoby się niepozorne. Jednak w momencie, gdy próbujemy określić ich kolorystykę może okazać się, że nie jest to takie łatwe i oczywiste.

Internauci podzielili się na trzy obozy jeśli chodzi o barwę butów. Jedni widzą barwy biało-różowe, a inni uważają, że buty są koloru szaro-zielonego. Pojawiły się także głosy osób, które przekonują, że kolory widzą na zmianę.

Jedna z użytkowniczek Facebooka postanowiła wyjaśnić dlaczego każdy z nas widzi inne barwy na zdjęciu. Okazuje się, że wszystko zależy od naszego mózgu!

Dobrze, TO jest fascynujące. Jeśli Twoja prawa półkula dominuje w mózgu, to zobaczysz różowo-białe barwy. Jeśli dominuje Twoja lewa półkula, to zobaczysz zielony i szary kolor. Sprawdź jak widzą znajomi i rodzina. To szaleństwo! Lewa półkula mózgu odpowiada za analityczne, numeryczne, logiczne, naukowe i systematyczne myślenie. Prawa półkula mózgu odpowiada za kreatywność, muzykę, sztukę, podświadome myślenie, umiejętność wielozadaniowości, myślenie syntetyczne. Ja widzę różowy i biały, a Ty? - czytamy.

Kanye West rozwodzi się z Kim Kardashian? Niekontrolowane tweety rapera >>

Jakiego naprawdę koloru są buty?

Okazuje się, że kontrowersje związane z kolorem butów odbiły się szerokim echem na całym świecie. Zdjęcie pierwszy raz opublikowała jedna z użytkowniczek Facebooka na grupie dla dziewcząt o nazwie Girlsmouth z prośbą o weryfikacje koloru.

Z autorką fotografii szybko skontaktowali się dziennikarze w celu wyjaśnienia w jakim kolorze są buty na żywo. W rozmowie z brytyjską gazetą Metro dziewczyna wyjawiła, że słynne trampki należą do jej koleżanki i na żywo są koloru... biało-różowego!

Będzie nowe województwo? To kolejny pomysł rządu >>

A według Was jakiego koloru są trampki? :-)

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj