News

Hanna Balwierczak przejmuje TOP 20!

Hanna Balwierczak przejmuje TOP 20!

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni) i Maciek Rataj (@maciek_rataj). Teraz zobaczymy jak poradzi sobie Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak)!

Sala Samobójców: jak dziś wyglądają gwiazdy filmu? >>

Hanna Balwierczak - informacje

Hania to przebojowa i kolorowa dziewczyna ze Śląska. Zawodowo zajmuje się fotografią, a przed swoim obiektywem gościła topowe polskie gwiazdy - jej zdjęcia publikował Vogue!

Jej pasjami są podróże, moda, gotowanie i sztuka. Jest duszą towarzystwa, uwielbia muzykę i taniec. Zawsze jest gotowa na spontaniczne akcje z przyjaciółmi, nie znosi nudy i szarości. Jej fani uwielbiają ją za pozytywną energię, szczerość i śmiałość z jaką idzie przez świat.

Hanię możecie już znać z programu Hotel Paradise!

Ta dziewczyna wzbudza mnóstwo emocji, ale my wiemy jedno - z nią zawsze jest ciekawie!

 

Hanna Balwierczak – informacje, wiek, ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Hanna Balwierczak, Hanusia

Wiek: 22

Miejsce zamieszkania: Katowice

Kim jestem z zawodu: fotograf

Co robię na co dzień: cieszę się zyciem!

Hobby: podróże, gotowanie, sport, moda

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: techno !

Ulubiona piosenka: Turn the tide

Ulubione miejsce: Hiszpania

Najbardziej nie lubię: narzekania

Jestem dumna, że: spełniam marzenia

Moja największa wada: wybuchowość

Moja największa zaleta: wytrwałość

Moje ulubione konto na Insta: mooje i mojej siostry @ladymadlen.official

Inspiruje mnie: Lady Gaga

Największe marzenie: zwiedzić cały swiat i mieć wspaniałych przyjaciół
 

Jak Hania poradzi sobie jako prowadząca TOP 20?

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie dyskutuj z moim stilo, bo on ma rację 🧑‍🎤🐸 🦖🐍🐢🐉🐲

Post udostępniony przez Hanu$ia (@hannabalwierczak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Born to be wild 🐅🔥🥵🥵

Post udostępniony przez Hanu$ia (@hannabalwierczak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pussycat doll 👯‍♀️😼😼😼

Post udostępniony przez Hanu$ia (@hannabalwierczak)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.