Reklama
placeholder
News

Harry i Meghan Markle rozwiodą się? Nie świętowali rocznicy ślubu

Harry i Meghan Markle rozwiodą się? Nie świętowali rocznicy ślubu

fot. wikimedia commons/Mark Jones/

Reklama
Reklama
placeholder

Harry i Meghan zawsze hucznie obchodzili każdą rocznicę swojego ślubu. W tym roku zabrakło nawet tematycznego wpisu na mediach społecznościowych.  Internauci spekulują, że małżeństwo przechodzi kryzys.

Książę Harry: psychiatra zdiagnozował jego zaburzenie na podstawie… biografii. O co chodzi? >>

Harry i Meghan - małżeństwo

Harry i Meghan są małżeństwem od 2018 roku. Po dwóch latach pełnienia królewskich obowiązków para opuściła środowisko "royalsów" i przeniosła się do Ameryki. W wywiadach Harry i Meghan wyjaśniali, że chcą chronić swoje dzieci przed blaskiem fleszy i skupić się na ich bezpieczeństwie. Obecnie małżeństwo mieszka w Kalifornii, wychowując dwoje dzieci: Archiego i Lilibet. Harry i Meghan do tej pory traktowali rocznicę ślubu jako ważną ceremonię i bardzo szanowali swoje wspólne święto. W tym roku mija pięć lat od zawarcia ich związku małżeńskiego, a na ich profilach w mediach społecznościowych nie znalazła się nawet wzmianka o tej specjalnej dacie. 

Książę William niespodziewanie w Polsce. Co tu robił? >>

Harry i Meghan - 5. rocznica ślubu 

Niedawno miała miejsce piąta rocznica ślubu Harry'ego i Meghan Markle. Niestety, z tej okazji nie udostępnili nawet wspólnego zdjęcia z życzeniami lub tematycznym podpisem. Fani zaczynają się zastanawiać, czy małżeństwo pary nie ulega przypadkiem rozpadowi. Internauci posuwają się do różnych teorii w swoich spekulacjach, m.in. na przyczynę ciszy w dniu rocznicy typują problemem o podłożu kulturowym w ich relacji oraz łączą domniemany kryzys z sytuacjami, w których Meghan została przyuważona przez paparazzi bez obrączki i pierścionka zaręczynowego. Czy ich małżeństwo faktycznie napotkał kryzys, a może chcą skupić się w tym wyjątkowym dniu na sobie samych?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama