News

Harry Potter: quiz dla największych fanów sagi [TRUDNY]

Harry Potter: quiz dla największych fanów sagi [TRUDNY]

fot. materiały prasowe

Jesteś mugolem czy jednak czarodziejem prawdziwie czystej krwi? 😊 Stworzyliśmy quiz, który sprawdzi czy naprawdę uważnie śledziliście historię Harry’ego Pottera. Przed Wami trudne pytań z wiedzy o kultowej sadze, na które odpowiedzi znają tylko prawdziwi fani sagi J.K. Rowling!

Pierwsza część sagi o młodym czarodzieju została wydana 23 lata temu. Książka Harry Potter i Kamień Filozoficzny trafiła na półki angielskich księgarni w 1997 roku, a J.K. Rowling w mgnieniu oka stała się jedną z najbardziej poczytnych i najbogatszych autorek świata.

Harry Potter: kim bohaterowie zostali po Hogwarcie? >>

Nic więc dziwnego, że cała seria przygód o Harrym Potterze została wydana w siedmiu bestsellerowych częściach, na których podstawie powstało aż osiem filmów, które biły rekord oglądalności za rekordem. 

Harry Potter – trudny quiz

Jeżeli sądzisz, że jesteś prawdziwym fanem Harry’ego Pottera to koniecznie sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie. Powodzenia!


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.