Reklama
placeholder
News

Harry Styles i Adele mają romans?!

Harry Styles i Adele mają romans?!

Fot. YouTube.com/Harry Styles/Instagram.com/adele

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles i Adele mają romans?! Mówi się, że piosenkarka traktuje relację z gwiazdorem One Direction bardzo poważnie.

Gadżety do szkoły? Mamy kod rabatowy! >> 

Adele i Harry Styles są razem?

Plotki o tym, że Adele i Harry Styles mają się ku sobie pojawiły się już w styczniu 2020 roku. Wtedy artystka wybrała się na wakacje na Karaiby z przyjaciółmi, wśród których znalazł się też wykonawca hitu Watermelon Sugar. Para świetnie bawiła się w swoim towarzystwie.

Teraz ponownie mówi się o tym, że Adele i Harry Styles są razem. Jak informują portale Glamour oraz Gala, powołując się na doniesienia serwisu Gossip Cop, artyści „zbliżyli się do siebie po latach flirtowania”. Co więcej, Styles od zawsze miał podkochiwać się w Adele, a ona uważać go za bardzo seksownego. ;-)

Podobno ich relacja jest już na tyle poważna, że Adele przedstawiła nowego wybranka swojemu 7-letniemu synowi - Angelo Adkinsonowi. Harry Styles ma świetnie odnajdować się w roli ojczyma, a z synem Adele połączyła go miłość do… filmów Disneya.

Metamorfoza Adele to też operacje plastyczne? Ekspert wylicza zabiegi >> 

Adele nigdy nie była szczęśliwsza. Najlepiej czuje się z Harrym. Nie może się doczekać, aby założyć rodzinę z mężczyzną, który sprawił, że znów uwierzyła w miłość – miał zdradzić informator portalowi Gossip Cop.

Sami zainteresowani na razie nie odnieśli się do informacji na temat tego co ich łączy. 

Przypomnijmy, że Adele przez wiele lat była związana z Simonem Koneckim. Gwiazda ogłosiła, że wzięła z nim ślub w marcu 2017 roku. Dwa lata później poinformowano o ich rozwodzie. 

Adele i Harry Styles pasują do siebie?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama