News

Harry Styles pomógł fance w coming oucie przed mamą. Na koncercie! [WIDEO]

Harry Styles pomógł fance w coming oucie przed mamą. Na koncercie! [WIDEO]

fot. instagram.com/harrystyles

Harry Styles pomógł fance zrobić coming out przed mamą. Do wzruszającej sytuacji doszło na jednym z koncertów wokalisty.

Harry Styles w kamizelce polskiej projektantki! [ZDJĘCIA] >> 

Harry Styles aktualnie gra koncerty w ramach trasy Love On Tour. Jakiś czas temu artysta wystąpił w Milwaukee w Stanach Zjednoczonych. W czasie show pomógł fance powiedzieć, że jest lesbijką.

Harry Styles ogłosił orientację seksualną fanki na koncercie

Były wokalista One Direction zauważył, że fanka trzyma transparent z napisem: Moja mama jest w sektorze 201. Pomóż mi zrobić coming out. Postanowił spełnić prośbę słuchaczki.

Muzyka przestała grać, a Harry Styles zaczął rozmawiać z fanką. W pewnym momencie piosenkarz zwrócił się do mamy dziewczyny i powiedział: Liso, ona jest lesbijką!

Publiczność wiwatowała, a na telebimach pokazano mamę fanki, która dokonała coming outu. Lisa Bibik zakryła twarz dłońmi, a później posyłała całusy.

Koncerty w Polsce 2021-2022. Kto wystąpi w naszym kraju? >> 

Fanka, która poprosiła Harry’ego Stylesa o pomoc, zrelacjonowała wydarzenie na TikToku.

Najlepszy moment w moim życiu – napisała.

Po koncercie Lisa Bibik i jej córka rozmawiały z telewizją NBC. Wyjaśniły, że siedziały daleko od siebie, bo przyjechały na koncert w ostatniej chwili i inne miejsca nie były już dostępne. Po zakończeniu występu Harry’ego Stylesa, fanka artysty miała usłyszeć od mamy: Zawsze miałaś talent do dramatyzmu.

To nie pierwszy raz, kiedy Harry Styles pomógł fanom ogłosić orientację seksualną. Podobna sytuacja miała miejsce w październiku 2021 w Connecticut. Wtedy jedna z fanek ogłosila, że jest biseksualna.

Harry Styles W SUKIENCE zaskoczył. Zobacz zdjęcie >> 

Magazyn People przypomina, że w 2018 roku Harry Styles, na prośbę jednego z fanów, krzyknął ze sceny: Tina, twój syn jest gejem!

 

@mckinleyyelizabethxx

THE best moment of my life #harrystyles #hslotoutfit #hslotmilwaukee #shesgay #loveontour2021 #loveontour2021 #harrystylesvids #hslot2021

♬ original sound - McKinley McConnell

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.