Reklama
placeholder
News

Harry Styles: kurs na temat gwiazdy na uniwersytecie

Harry Styles: kurs na temat gwiazdy na uniwersytecie

fot. materiały prasowe/sonymusic

Reklama
Reklama
placeholder

Jedna z uczelni oferuje kurs na temat Harry’ego Stylesa. Studenci będą mogli analizować karierę byłego wokalisty One Direction. Program obejmuje jego solowe płyty i te wydane wspólnie z zespołem oraz filmy z udziałem artysty.

Harry Styles zachwycony koncertem w Polsce. Sto lat dla fanek, tęczowa flaga na scenie >> 

Harry Styles – kurs na uniwersytecie

To prawdziwa gratka dla fanów piosenkarza, jednak, przynajmniej na razie, będą mogli z niej skorzystać tylko studenci z Teksasu.

Pierwszy na świecie kurs uniwersytecki dotyczący twórczości Harry'ego Stylesa ma ruszyć na Texas State University w San Marcos już w 2023 roku – dokładnie wiosną. Przedmiot Harry Styles i kult celebrytów: tożsamość, Internet i europejska popkultura poprowadzi dr Louie Dean Valencia.

Kurs ma koncentrować się na muzyce Harry’ego Stylesa, „kulturowym i politycznym rozwoju współczesnych celebrytów w odniesieniu do kwestii płci i seksualności, rasy, klasy, narodu i globalizmu, mediów, mody, kultury fanów, kultury internetowej i konsumpcjonizmu”.

Quebonafide powraca jako Jakub on Stage. Ogłosił koncerty [daty, miasta] >> 

Dr Louie Dean Valencia wpadł na pomysł stworzenia kursu o Harry’m Stylesie latem 2020 roku – podczas pandemii COVID-19.

Kiedy nie mogłem podróżować, żeby prowadzić regularne badania, zacząłem badać Harry'ego, skupiając się na jego sztuce, sposobie, w jaki męskość zmieniła się w ciągu ostatniej dekady, kulturze celebrytów i Internecie – powiedział naukowiec w wywiadzie dla stacji telewizyjne NBC.

Wzięlibyście udział w takim kursie?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama