Reklama
placeholder
News

Quebonafide powraca jako Jakub on Stage. Ogłosił koncerty [daty, miasta]

Quebonafide powraca jako Jakub on Stage. Ogłosił koncerty [daty, miasta]

Twitter / @MlodyGrabus

Reklama
Reklama
placeholder

Jakiś czas temu jeden z najsłynniejszych raperów w Polsce, Quebonafide, zapowiedział, że zamierza pożegnać się ze swoim pseudonimem artystycznym i skupić się na studiach medycznych. Wygląda na to, że to jednak nie koniec jego publicznych występów. Kuba Grabowski właśnie ogłosił w mediach społecznościowych początek swojej nowej trasy koncertowej, na której zaprezentuje swój nowy wykreowany wizerunek. Wiadomo już, kiedy artysta odwiedzi wybrane miasta. 

Quebonafide idzie na studia. Wydał 'pożegnalną' piosenkę Refren trochę jak Lana Del Rey >>

Jakub on Stage - trasa koncertowa 2022

Jakub Grabowski, znany jako Quebonafide opublikował na swoim Twitterze krótki komunikat, który z pewnością ucieszy fanów rapera. Artysta zapowiedział, że jego pierwsza trasa koncertowa o nazwie Festiwalowe Lato Jakuba, w którą wyruszy pod nowym pseudonimem, rozpocznie się już 24 lipca. Jak wynika z oficjalnego plakatu, trasa będzie skladać się z łącznie 5 koncertów, które poza wyżej wymienioną datą odbędą się: 13 oraz 20 sierpnia oraz 2 i 4 września. Raper dodał, że w planach jest również dodatkowy koncert, który będzie miał miejsce 20 sierpnia. 

Miasta, w których odbędą się powyższe koncerty, zostaną ogłoszone już wkrótce.

Quebonafide: Psycho Relations to wielkie show z wielkimi gośćmi! Zobaczcie filmiki >>

Ponadto, Jakub on Stage zagra koncerty także w ramach festiwali muzycznych. Ich daty oraz miasta, w którzych się odbędą, prezentują się następująco:

- 31 lipca - Kołobrzeg (Sun Festival)

- 11 sierpnia - Chorzów (Fest Festival)

- 13 sierpnia - Płock (Lech Polish Hip-Hop Festiwal)

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama