Reklama
placeholder
News

Harry Styles OGOLIŁ głowę. Bawił się w nowym image’u z dziewczyną na koncercie

Harry Styles OGOLIŁ głowę. Bawił się w nowym image’u z dziewczyną na koncercie

fot. instagram.com/lloyddddddddddddddddd/

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles ogolił głowę. Artysta, który zdobył serca milionów fanek nie tylko swoim głosem, ale i wyglądem, postawił na radykalną zmianę. W nowym wizerunku i towarzystwie nowej partnerki zauważono go na jednym z koncertów zespołu U2. Na jaką fryzurę zdecydował się muzyk?

Harry Styles założył koszulkę z One Direction. Zdjęcie szybko zniknęło z jego profilu >>

Harry Styles ogolił głowę. Wygląda zupełnie inaczej

Niedawno ceniony muzyk postanowił zmienić swoją fryzurę, która stała się nawet jednym z jego znaków rozpoznawalnych. Zamienił ułożone na tył loczki na tzw. jeżyka. Ta decyzja zszokowała fanki, a większość z nich marzy o powrocie ściętych już włosów Harry'ego i czeka na szybkie ich odrastanie. Swoje niezadowolenie okazują w komentarzach pod zdjęciami i filmikami z niespodziewaną metamorfozą idola.

Jak można wyczytać, wielbicielki wcale nie są zachwycone nową fryzurą:

Więzienie. 

Już nie wyglądaj jak on.

Nieee, on to zrobił. 

Najgorszy dzień na świecie. 

Niech ktoś mi powie, że to nieprawda. 

Na koncercie grupy rockowej U2 muzyk pojawił się w towarzystwie swojej dziewczyny - Taylor Russell. Para od kilku miesięcy jest niemalże nierozłączna i okazuje sobie czułość w miejscach publicznych, nie uciekając przed aparatami. Brytyjski piosenkarz i kanadyjska aktorka mogą nawet potencjalnie zagrać razem w filmie, ponieważ oboje występują na wielkim ekranie. Umiejętności aktorskie Harry'ego Stylesa można oglądać w kilku produkcjach, takich jak Dunkierka, Mój policjant czy Don't Worry Darling. To właśnie na planie ostatniego filmu poznał swoją wcześniejszą partnerkę, Olivię Wilde, z którą rozstał się w 2022 roku.

Co sądzicie o nowej "fryzurze" Harry'ego? Zobaczycie ją w filmiku poniżej:

@celebritiesdailys omggggg he ddid not #fyp #harrystyles #harrystylesvids #harry #styles #harrystylesbald #fineline #nowthatwedonttalk #haylor #harryshouse #style #baldhead #shaved #newhaircut #erastour #loveontour #onedirection ♬ keep abortion legal - swb 🪩💕

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama