Reklama
placeholder
News

Pierwsze zdjęcie Harry'ego Stylesa z obciętymi włosami. Tym razem nie z ukrycia

Pierwsze zdjęcie Harry'ego Stylesa z obciętymi włosami. Tym razem nie z ukrycia

fot. YouTube/Harry Styles/ fot. instagram.com/pleasing/

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles ostatnio ogolił głowę, czym wyraźnie zszokował internautów. Po bujnej fryzurze, która była niejako jego wizytówką, nie ma już śladu. Miliony fanek na całym świecie wciąż opłakują nieobecne już loki gwiazdy, a on właśnie dumnie zapozował do pierwszego publicznie udostępnionego zdjęcia w nowej odsłonie. Niestety, komentarze internautów, którzy najwyraźniej nadal są w "żałobie", są bezlitosne.

Harry Styles OGOLIŁ głowę. Bawił się w nowym image’u z dziewczyną na koncercie >>

Harry Styles z ogoloną głową [FOTO]

15 listopada 2023 roku na profilu @pleasing pojawiło się zdjęcie Harry'ego Stylesa z okazji premiery linii perfum jego marki. Gwiazda po raz pierwszy zapozowała do zdjęcia w nowej fryzurze na tzw. jeżyka. We wpisie dołączonym do posta napisano: "Nasz założyciel, Harry Styles, wznosi toast z przyjaciółmi w Londynie z okazji premiery kolekcji perfum Fragrance od Pleasing. Listopad 2023". Jeden z internautów nawiązał do treści opisu, ironizując: "nasz założyciel, Harry Styles, wreszcie pokazuje wam łysą głowę". Reszta komentarzy również nie należy do przychylnych. Najwidoczniej fani bardzo tęsknią za ściętymi już włosami Stylesa.

Proszę, usuńcie to, to szkodzi mojemu zdrowiu psychicznemu.

Od kiedy wstąpił do koreańskiej służby wojskowej?

Przyklej je z powrotem.

Odważnie, że opublikowano to z włączonymi komentarzami.

Przypomnijmy, że pierwszy raz "przyłapano" Harry'ego Stylesa w nowej fryzurze na koncercie grupy rockowej U2. Na miejscu gwiazdor bawił się ze swoją dziewczyną, Taylor Russell, a fanom udało się uchwycić nowy wizerunek wokalisty na wideo. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama