News

Dlaczego Harry Styles i Olivia Wilde się rozstali? To mają być powody

Dlaczego Harry Styles i Olivia Wilde się rozstali? To mają być powody

fot. Lillie Eiger/materiały prasowe sonymusic.pl/Wikimedia Commons/Matthew Frost

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się – taka wiadomość niedawno obiegła media. Dlaczego nie są razem? To mają być powody.

Olivia Wilde porzuciła psa dla Harry'ego Stylesa? Organizacja staje w jej obronie >> 

Przypomnijmy, że o związku Harry’ego Stylesa i Olivii Wilde mówiło się od początku 2021 roku. Uczucie między parą miało rozkwitnąć na planie filmu Don't Worry Darling (Nie Martw Się, Kochanie), który reżyserowała Olivia Wilde. Harry Styles grał w produkcji rolę Jacka Chambersa.

Harry Styles i Olivia Wilde – rozstanie

Jak donoszą zagraniczne media 28-letni Harry Styles i 38-letnia Olivia Wilde zerwali po prawie dwóch latach związku. Mimo wszystko nadal mają być bardzo bliskimi przyjaciółmi.

On jest ciągle w trasie, daje koncerty za granicą. Ona skupia się na swoich dzieciach i pracy w Los Angeles – podaje Plejada, cytując wypowiedź „źródła”, na które powołał się magazyn People.

Harry Styles i Olivia Wilde mieli dojść do wniosku, że mają odmienne priorytety, które za bardzo ich różnią.

Harry Styles i Olivia Wilde krytykowani za związek. Skomentowali to >> 

Publiczna presja była dla nich trudna. Ich związek przeżywał wzloty i upadki – miał powiedzieć o relacji Olivii Wilde i Harry’ego Stylesa przyjaciel.

Nie tak dawno głośno było o konflikcie między Olivią Wilde a Florence Pugh, która w Don’t Worry Darling otrzymała rolę Alice. Mówiło się o tym, że Florence Pugh zarzuca reżyserce produkcji brak profesjonalizmu. Wilde podczas pracy miałaby za bardzo koncentrować się na partnerze. 

Nie martw się, kochanie – o co chodzi w skandalu wokół filmu? Wyjaśniamy >> 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.