Reklama
placeholder
News

Harry Styles i Olivia Wilde krytykowani za związek. Skomentowali to

Harry Styles i Olivia Wilde krytykowani za związek. Skomentowali to

fot. materiały prasowe/sonymusic.pl/YouTube.com/E!News

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles udzielił wywiadu, w którym otworzył się na osobiste tematy. Do wokalisty dołączyła Olivia Wilde i odnieśli się do komentarzy na swój temat.

Harry Styles nie planuje kontynuować kariery aktorskiej? Mówił także o MCU >> 

Harry Styles w magazynie Rolling Stone mówił m.in. o związkach i seksualności. Jego wypowiedź została uznana za odrzucenie zarzutów o queerbaiting. Co to jest queerbaiting?

Queerbaiting to technika, która polega na sugerowaniu, że ktoś (gwiazda, bohaterowie filmu, serialu czy książki) należą do społeczności LGBT+, ale wprost tego nie potwierdzają. Miałoby to przyciągnąć uwagę publiczności LGBT+ oraz sojuszników i sojuszniczek oraz jednocześnie nie zniechęcić osób reprezentujących odmienne postawy. 

Harry Styles: kurs na temat gwiazdy na uniwersytecie >> 

Na Harry’ego Stylesa spadła fala krytyki, bo niektórzy uznali, że chętnie czerpie on z queerowej estetyki, ale nie udziela jednoznacznej odpowiedzi na pytania o swoją orientację seksualną.

Nigdy nie rozmawiałem o moim życiu prywatnym i stwierdziłem, że przyniosło mi to wiele korzyści. (…) Czasami ludzie mówią: „Byłeś publicznie tylko z kobietami”, a ja nie sądzę, żebym był publicznie z kimkolwiek. Jeśli ktoś robi ci zdjęcie z kimś, to wcale nie oznacza, że decydujesz się na związek publiczny lub coś w tym rodzaju. (...) Myślę, że każdy, łącznie ze mną, odbywa swoją własną podróż w odkrywaniu swojej seksualności i odczuwaniu z nią większego komfortu – cytuje wypowiedź Harry’ego Stylesa dla Rolling Stone, Glamour.

Harry Styles i Olivia Wilde o negatywnych komentarzach

Harry Styles odniósł się też do negatywnych komentarzy na temat Olivii Wilde i łączącej ich relacji. 

Oczywiście trudno jest mi z tym, że bycie blisko mnie oznacza, że trafiasz w ciemnu zaułek Twittera. Chciałem śpiewać. Nie wchodziłbym w to, gdybym wiedział, że będę tak bardzo krzywdził ludzi – stwierdził Harry Styles.

Harry Styles zachwycony koncertem w Polsce. Sto lat dla fanek, tęczowa flaga na scenie >> 

Olivia Wilde dodała, że jej zdaniem większość fanów Harry’ego Stylesa nie ma nic wspólnego z hejtem. 

To, czego nie rozumiem w okrucieństwie, o którym mówisz, to to, że ten rodzaj toksycznej negatywności jest antytezą Harry'ego i wszystkiego, co z nim związane.  Osobiście nie wierzę, że nienawistna energia definiuje ogólnie jego fanów. Większość z nich to mistrzowie dobroci – mówiła 38-latka.

Harry Styles otwarcie mówił też o terapii. Podkreślił, że jest to dla niego forma dbania o siebie.

Harry Styles i jego dziewczyny. Pamiętacie wszystkie poprzedniczki Olivii Wilde? >> 

Harry Styles – dzieci

Dodatkowo 28-letni gwiazdor przyznał, że myśli o posiadaniu dzieci. Jakim będzie rodzicem?

Cóż, jeśli będę miał dzieci pewnego dnia, będę je zachęcał do bycia sobą, bycia wrażliwym i do tego, by się dzieliły – zdradził.

Przypomnijmy, że o tym, że Harry Styles i Olivia Wilde są parą mówi się od stycznia 2021 roku. Ich romans miał rozpocząć się na planie filmu Don't Worry Darling, w którym zagrał Harry Styles. Olivia Wilde jest reżyserką produkcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama