Reklama
placeholder
News

Heidi Klum jest królową Halloween. Tegoroczne przebranie to kolejny hit

Heidi Klum jest królową Halloween. Tegoroczne przebranie to kolejny hit

fot. Instagram: @heidiklum / @primevideo

Reklama
Reklama
placeholder

W 2023 roku Heidi Klum znów udowodniła internautom, że zasługłuje na miano królowej Halloween. Supermodelka pojawiła się na swojej halloweenowej imprezie w kostiumie, który zdecydowanie wyróżnił się spośród innych halloweenowych kreacji gwiazd

Heidi Klum od lat organizuje halloweenową imprezę, na którą przychodzi w niezwykle odważnych i imponujących strojach i charakteryzacjach. Do jednego z jej najbardziej nietypowych kostiumów z pewnością należy ten z 2022 roku. Heidi Klum przebrała się wtedy za robaka, a jej mąż, Tom Kaulitz, za wędkarza z zakrwawionym okiem. W poprzednich latach supermodelka zamieniła się między innymi w Fionę ze Shreka, kosmitkę, starszą panią, Kobietę-Kot, małpę z filmu Planeta Małp czy motyla. 

Przebrania na Halloween sprzed lat. Te zdjęcia mogą przerazić >>

Halloween 2023: Heidi Klum przebrała się za pawia

We wtorek 31 października 2023 roku Heidi Klum zorganizowała kolejną halloweenową imprezę w Nowym Jorku. Przyjęcie z udziałem gwiazd odbyło się w klubie nocnym Marquee na Manhattanie. Tym razem Heidi Klum postanowiła wystąpić w kostiumie pawia. Supermodelce po raz kolejny towarzyszył mąż, który przebrał się za wielkie jajko. Częścią kostiimu Heidi Klum była również ekipa z Cirque du Soleil, która zapozowała wraz z nią do zdjęć, tworząc zjawiskowy ogon.

Maffashion na Halloween przebrała się za... Kaczyńskich. Jej wersja Jacka i Placka to hit >>

Heidi Klum podzieliła się zdjęciami halloweenowego kostiumu pawia na swoim profilu na Instagramie. Możecie je zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama