Reklama
placeholder
News

Helena Englert spytana przez Wojewódzkiego o... dziewictwo. Było niezręcznie

Helena Englert spytana przez Wojewódzkiego o... dziewictwo. Było niezręcznie

fot. YouTube/tvnpl/

Reklama
Reklama
placeholder

Helena Englert pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący przygotował dla niej niewygodne pytania dotyczące życia prywatnego.

Komunia święta w restauracjach celebrytów. Ile kosztuje talerzyk u Gessler czy Wojewódzkiego? >>

Helena Englert u Kuby Wojewódzkiego

We wtorek 25 kwietnia Helena gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Wśród tematów jakie zostały poruszone przez prowadzącego pojawiły się m.in. zapytania o życie prywatne i  związki aktorki. Wojewódzki zapytał wprost: "Twój tata bardzo cenzoruje twoich chłopaków albo dziewczyny?". Na co Helena odpowiedziała, że nigdy nie miała chłopaka. Wydaje się, że w tym momencie wątek powinien się urwać, ale Kuba postanowił drążyć temat. 22-latka została zmuszona do sprostowania swoich słów, aby wyjaśnić całą sytuację: "Nie byłam nigdy w związku, może tak". Wojewódzki skomentował żartobliwie, że na takiej zasadzie on również nigdy nie miał dziewczyny. 

Pączek od Kuby Wojewódzkiego za 'jedyne' 49 złotych. Tak, jest ze złotem >>

Kuba Wojwódzki i Helena Englert - pytanie o dziewictwo

Kubę Wojewódzkiego wyraźnie zainteresowały szczegóły romantycznej sfery życia Heleny. Temat zdawał się nie mieć końca, przez nieustanne komenatrze i nawiązania z jego strony. Zażartował nawet, że skoro Helena ma tak ubogie relacje damsko-męskie chętnie weźmie od niej numer telefonu po zakończeniu programu. Helena nie odpowiedziała dosłownie na propozycję, ale wyznała, że nie ma za bardzo czasu, bo pracuje.

Nie wiem, Kuba. Ja tyle pracuję... 

Słysząc to Kuba zapalił się mówiąc: Jak to nie wiesz?! To dotyczy Twojego życia. Wiesz chyba, czy jesteś dziewicą, czy nie.

Helena odpowiedziała: No wiem, ale o tym nie będziemy rozmawiać, to dwie różne rzeczy, słuchaj... Czy tobie się wydaje, że ja jestem ambasadorką pruderii? Błagam cię.

Uważacie, że Kuba Wojewódzki zachował się stosownie dopytując szczegółowo o związki i dziewictwo Heleny?

 

 

 

 


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama