Reklama
placeholder
News

Komunia święta w restauracjach celebrytów. Ile kosztuje talerzyk u Gessler czy Wojewódzkiego?

Komunia święta w restauracjach celebrytów. Ile kosztuje talerzyk u Gessler czy Wojewódzkiego?

fot. Instagram: @u.fukiera / @nctrzyzero

Reklama
Reklama
placeholder

Pierwsza komunia święta zwykle ma miejsce w maju. Po uroczystości w kościele rodzice zwykle przygotowują dla dzieci przyjęcie, na którym goście mają okazję złożyć życzenia i dać prezenty. Niektóre rodziny wolą zorganizować komunijny obiad poza domem, na przykład w restauracji. W Polsce komunijne menu jest dostępne między innymi w lokalach celebrytów. Ile trzeba zapłacić za przyjęcie w znanych restauracjach?

Pogoda na majówkę 2023. Jest szansa na grilla na świeżym powietrzu? >>

Magda Gessler  - restauracja U Fukiera 

Menu warszawskiej restauracji Magdy Gessler U Fukiera powinno spodobać się w szczególności rodzinom, którzy na co dzień jedzą potrawy wegańskie czy wegetariańskie. To właśnie tego między innymi typu dania są podawane na przyjęciach komunijnych w restauracji. Ceny za talerzyk w lokalu Magdy Gessler zaczynają się od 330 zł i sięgają nawet 390 zł.

 

Piotr Adamczyk - restauracja Stary Dom

W odróżnieniu od powyższej restauracji Magdy Gessler lokal Piotra Adamczyka niestety nie ma w swojej ofercie dań wegańskich i wegetariańskich. W menu komunijnym warszawskiej restauracji znalazły się za to trzy rodzaje zup, dwa warianty dań głównych i desery. Za zorganizowanie przyjęcia w lokalu Piotra Adamczyka trzeba zapłacić około 250 zł do 300 zł za osobę. 

Kuba Wojewódzki -  restauracja Niewinni Czarodzieje Trzy Zero

W komunijnym menu znajdującej się w Gdyni restauracji Kuby Wojewódzkiego o nazwie Niewinni Czarodzieje Trzy Zero znajdziemy między innymi dania wegetariańskie. Lokal wyróżnia się tym, że podczas przyjęcia komunijnego goście mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, które można ustalić z obsługą. Cena za komunijne przyjęcie w restauracji Kuby Wojewódzkiego wynosi 250 zł od osoby. 

 

Borys Szyc - restauracja Akademia

W warszawskiej restauracji Akademia należącej do Borysa Szyca na przyjęcie komunijne można zamówić tradycyjne dania z kuchni polskiej oraz te z kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Ponadto w lokalu znajduje się kącik dla dzieci z animacjami, który powinien idealnie sprawdzić się w przypadku młodszych gości. Cena za zorganizowanie przyjęcia w restauracji Borysa Szyca wynosi 200 złotych od osoby. Tym samym jest to najtańsza opcja z wyżej wymienionych lokali celebrytów. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama