Reklama
placeholder
News

Hilary Duff pokazała wideo Z PORODU. Przesada?

Hilary Duff pokazała wideo Z PORODU. Przesada?

Fot. Instagram.com/hilaryduff

Reklama
Reklama
placeholder

Hilary Duff pokazała filmik z… porodu! Wokalistka udostępniła intymne nagranie na Instagramie. Aż takie dzielenie się swoją prywatnością to dobry pomysł?

Justin Bieber kocha Selenę Gomez! Przyznał się na Instagramie >> 

Hilary Duff – wideo z porodu

Jesienią 2018 roku Hilary Duff urodziła drugie dziecko – Banksy Violet Bair. Prawie pół roku po narodzinach córki, Duff postanowiła podzielić się z fanami tym niezwykłym momentem.

Drugie dziecko Hilary Duff i wokalisty Matthew Koma przyszło na świat w basenie, który znajduje się w domu pary. Oprócz rodziców i najbliższej rodziny, małą Banksy przywitali też położna i lekarz. Krótkie wideo, opublikowane przez gwiazdę, pokazuje jej pierwsze wspólne chwile z dzieckiem.

Długo zastanawiałam się, czy publikować to wideo, bo jest bardzo osobiste. To było tak wspaniałe, ekstremalne i szokujące przeżycie, przytulić moją córkę tuż po raz pierwszy po urodzeniu. Wierzę, że ona powiedziała wtedy: „Dobra robota, mamo. Wracaj do zespołu. Zrobiłyśmy to. Razem”. Matt dał mi bezpieczeństwo, spokój i siłę, moja mamusia i siostrzyczka mnie dopingowały, oczywiście moje „anioły rodzenia”, które pilnowały, by wszystko było w porządku i duży brat, który czekał na dole. Nie wierzę, że ten dzień był 5 miesięcy temu!! Mam wrażenie, jakby była z nami od zawsze. Ten czas naprawdę szybko leci… Ona próbowała wczoraj awokado! W każdym razie, czuję się błogosławiona życiem i ludźmi, którzy mi w nim towarzyszą. Szczęśliwe 5 miesięcy, Banks. I dziękuję za koniec kolek – napisała pod postem.

Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę! Będzie hit? >> 

Filmik pojawił się na profilu gwiazdy 26 marca 2019 roku. Do tej pory zdobył ponad… 4 miliony „serduszek”. Materiał jest naprawdę magiczny!

Przypominamy, że Hilary Duff i Matt Koma mają już 7-letniego syna o imieniu Luca Cruz Comrie.

Dobrze zrobiła, że pochwaliła się takim filmikiem?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama