News

Justin Bieber KOCHA Selenę Gomez! Przyznał to na Instagramie

Justin Bieber KOCHA Selenę Gomez! Przyznał to na Instagramie

Fot. Instagram.com

Justin Bieber kocha Selenę Gomez! Gwiazdor wyznał to na Instagramie odpowiadając na komentarz jednego z fanów. Wokalista opowiedział również o tym, co tak naprawdę łączy go z Hailey. Zaskoczeni? 

Justin Bieber zawiesza karierę, bo będzie ojcem?! Jest oświadczenie >> 

Justin Bieber kocha Selenę Gomez

Justin Bieber przeżywa teraz naprawdę trudne chwile. Muzyk od dłuższego czasu zmaga się z depresją. Bieber zawiesił nawet karierę na jakiś czas. Niedawno wydał oświadczenie, w którym poinformował o swojej decyzji i wyjaśnił jej powody. Zdradził, że w tym momencie chce skupić się na swoim zdrowiu i rodzinie, która jest dla niego najważniejsza. Zasugerował, że już wkrótce zostanie ojcem i to właśnie na tej roli chce się w pełni skoncentrować.

Fani natychmiast zareagowali na wpis. Nie brakowało oczywiście słów wsparcia, ale znaleźli się też tacy, którzy zarzucali Bieberowi, że tak naprawdę nie kocha on swojej żony Hailey, a jedyne czego chce, to wrócić do Seleny Gomez:

Nie kochasz Hailey! Ożeniłeś się z nią tylko po to, żeby wrócić do Seleny Gomez. Dodatkowo Hailey sypia z mężczyznami, np. Shawnem Mendesem, dla sławy i jest rasistką - brzmiał jeden z komentarzy. 

Justin i Hailey odkładają ślub na czas nieokreślony! Co się z nimi dzieje? >> 

Justin Bieber natychmiast odpowiedział na tak poważne oskarżenia:

Sam fakt, że masz konto tylko po to, żeby krytykować mnie i moją żonę jest naprawdę absurdalny. Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i żenić się po to, by wrócić do mojej eks? Poza tym, każdy, kto w to wierzy jest podły, ma 10 lat lub mniej. Nikt, kto myśli logicznie nie mówi takich rzeczy. Powinieneś się wstydzić. Naprawdę kochałem Selenę i kocham. Zawsze będę miał dla niej miejsce w swoim sercu, ale też w pełni kocham moją żonę. Ona jest najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. (…) Czytałem wiele takich wiadomości i nigdy już na żadną z nich nie odpowiem, bo nie chcę tracić energii na niedojrzałych i chorych ludzi, którzy wysyłają Hailey tak bolesne wiadomości, jak: „On wróci do Seleny” albo: „Selena jest lepsza dla niego”. Nie macie pojęcia o moim życiu ani o tym, co jest dla mnie dobre!! Hailey jest moją przyszłą żoną. Jeśli tego nie akceptujesz i nie wspierasz, to znaczy, że nie wspierasz mnie. Jeśli nie wspierasz mnie, nie jesteś moim fanem albo dobrym człowiekiem. (…)

Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem! Prosi fanów o modlitwę >> 

Wokalista udostępnił swój komentarz również na InstaStory i zażądał, żeby już nie wysyłać do niego i Hailey wiadomości na temat Seleny. Poprosił też fanów o udostępnienie relacji. Wygląda na to, że naprawdę się zirytował…

Przypominamy, że Justin Bieber był związany z Seleną Gomez w latach 2011-2014. Ich związek był naprawdę burzliwy. Kilkakrotnie rozstawali się i wracali do siebie. Ponownie związali się ze sobą w 2018 roku, jednak po kilku miesiącach zerwali. W październiku 2018 roku Justin Bieber został mężem Hailey Baldwin. Para planuje także ślub kościelny.

Myślicie, że dobrze zareagował?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

He wrote me an entire bible so what I said must’ve really hit hard because it’s true! ?‍♀️

Post udostępniony przez Jailey?? (@jaileyisajoke)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. ? but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swag

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I Can’t Get Enough is out now! Link in bio @itsbennyblanco @tainy @jbalvin

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.