Reklama
placeholder
News

Honorata Skarbek o nowej płycie, Sławomirze i… Dniu Świni [WIELKA WYLEWKA]

Honorata Skarbek o nowej płycie, Sławomirze i… Dniu Świni [WIELKA WYLEWKA]

fot. materiały własne/4FUN.TV

Reklama
Reklama
placeholder

W każdą niedzielę o godzinie 20.00 na naszej antenie możecie oglądać program Wielka Wylewka w 4FUN.TV. Gospodarzem jest jedyny i niezrównany nasz rudy redaktor Damian Michałowski, który zaprasza na wywiad gwiazdy ze świata szołbiznesu. Jeśli wydaje się Wam jednak, że to zwykły wywiad, to się mylicie! Damian, zapraszając na wywiad gościa, chce tak naprawdę oblać go od stóp do głów np. sokiem pomidorowym!

Zasady są takie – oprócz tego, że Damian Michałowski zadaje swoim gościom przeróżne pytania i próbuje się dowiedzieć czegoś o ich planach i projektach, podczas rozmowy trwa także pojedynek na papier, nożyce, kamień! Kto przegra, ten oblewa przeciwnika przeróżnymi cieczami. Może być to woda, ale może być też szampan ;) Ten, kto wygrywa, otrzymuje na koniec PUCHAR ZWYCIĘZCY i możliwość obsypania przeciwnika mąką.

Tym razem gościem Damiana Michałowskiego była wokalistka Honorata Skarbek. Kto wygrał ten pojedynek - niezłomna Honorata czy stateczny Damian? Sprawdźcie!

RUNDA 1

Honorata opowiedziała Damianowi o swojej nowej płycie "Sunset". Polecamy ten krążek razem z Damianem!

 

RUNDA 2

Czy Sławomir i jego wąsy kręcą Honoratę Skarbek?! Odpowiedź w rundzie drugiej!

 

RUNDA 3

Jak Honorata bawiła się na swoim koncercie z okazji... Dnia Świni?

 

RUNDA 4

Krążą plotki, że Honorata doczepia sobie włosy ukraińskich dziewic. Czy to prawda?! A może te dziewice były jednak z Urugwaju?

 

RUNDA 5

Jesteśmy już pewni, że Honorata ma chłopaka, ale czy jest zaręczona? I najważniejsze pytanie - kto wygrał Wielką Wylewkę?

 

Następnym dzielnym śmiałkiem, który zgodził się wziąć udział w programie Damiana Michałowskiego jest C Bool, jeden z najlepszych polskich DJ-ów.

 

Oglądajcie Wielką Wylewkę!

Premiera: Niedziela 20.00

Powtórki:

Poniedziałek 10.00

Środa 21.00

Piątek 12.00

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama