News

Huawei Arkadia: otwarcie z pompą! Zagra Sarsa

Huawei Arkadia: otwarcie z pompą! Zagra Sarsa

instagram.com/huaweimobilepl

Szykuje się weekend pełen wrażeń – w sobotę 15 grudnia i w niedzielę 16 grudnia świętujemy wielkie otwarcie sklepu Huawei w Arkadii. Co #TeamHuawei przygotował na tę okazję? To będzie prawdziwa impreza z pompą.

Warsztaty fotografii mobilnej, liczne konkursy z nagrodami, spotkania z mega ciekawymi ludźmi, specjalna oferta zniżkowa, a dodatkowo koncerty prawdziwych gwiazd – to wszystko czeka na Was w ten weekend w Arkadii.

W nowootwartym Huawei spotkacie się m.in. z Anną Lewandowską i Kubą Wojewódzkim, a dla zgromadzonych zaśpiewa Sarsa. Jeśli chcecie usłyszeć na żywo takie hity jak Naucz mnie czy Bronię się to koniecznie wpadajcie na otwarcie salonu Huawei.

Pierwszego dnia świętowania goście odwiedzający Arkadię będą mogli spotkać się m.in. z modelami Karoliną Pisarek i Jacobem Koselem, a także aktorką Martą Wierzbicką. Koncert Sarsy odbędzie się o godzinie 15:00.

Drugiego dnia spotkacie się z Anną Lewandowską i Kubą Wojewódzkim. Wtedy też weźmiecie udział w warsztatach fotografii mobilnej.

Z kim widzimy się na hucznym otwarciu Huawei w warszawskiej Arkadii?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj