News

Światowa gwiazda poleciła trzy polskie piosenki. Które?

Światowa gwiazda poleciła trzy polskie piosenki. Które?

Fot. Instagram.com/iggypopofficial

Legenda światowego punk rocka poleciła w swojej audycji radiowej trzy piosenki polskich wykonawców! Jakie utwory zrobiły wrażenie na Iggy'm Popie?

Ariana Grande POWIĘKSZYŁA PIERSI? Poszło o to zdjęcie >> 

Iggy Pop – polskie piosenki

Iggy Pop – wokalista, który jest uznawany za pioniera punk rocka i ojca chrzestnego punka – prowadzi swoją audycję na antenie BBC Radio 6. Tam wypowiada się o wybranych przez siebie utworach, sam decyduje też o repertuarze, który puszcza na antenie.

Niedawno w audycji Popa znalazło się też miejsce dla aż trzech polskich utworów! Mowa o Rise Zamilskiej, To Me zespołu Trupa Trupa oraz o utworze Hoży i świeży z repertuaru Hańby. Ci ostatni są chyba najbardziej dumni, ponieważ legendarny muzyk porównał ich nawet do… The Clash! Poniżej znajdziecie wszystkie te kawałki - podobają się Wam?

Wszystkie dzieci Cristiano Ronaldo na jednym zdjęciu! Co o nich wiemy? >> 

Iggy Pop – kto to jest?

Iggy Pop tak naprawdę nazywa się James Newell Osterberg. Był członkiem zespołu The Stooges, który przyczynił się do rozwoju muzyki rockowej. Do tej pory 72-letni muzyk ma na swoim koncie ponad 30 nagranych płyt Jego ostatni solowy krążek – Post Pop Despression – ukazała się w 2016 roku.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj