News

Igrzyska Śmierci – o czym będzie nowy film z serii?

Igrzyska Śmierci – o czym będzie nowy film z serii?

fot. instagram.com/thehungergames/

Od premiery ostatniego filmu o Igrzyskach Śmierci w tym roku minie pięć lat.  Jakiś czas temu pojawiły się informacje o tym, że ma powstać nowa produkcja opowiadająca kolejną historię z Panem. Sprawdzamy o czym będzie nowy film z serii.

Igrzyska Śmierci – o czym jest ta historia

Igrzyska Śmierci to bestsellerowa powieść Suzanne Collins. Pierwsza część powstała w 2008 roku. Seria opowiada o odbywających się corocznie igrzyskach, w których wybrany chłopak i dziewczyna z dwunastu dystryktów walczą pomiędzy sobą na śmierć i życie. Na zwycięzcę czeka luksusowy dom w Wiosce Zwycięzców i duża pensja od państwa. Główną postacią jest Katniss Everdeen, którą w filmowej adaptacji zagrała Jennifer Lawrence.

365 DNI – już powstaje 2. część! Kiedy i o czym film Ten Dzień? >>

Igrzyska śmierci – nowy film

Jakiś czas temu autorka serii, Suzanne Collins, ogłosiła, że powraca do swojego fikcyjnego świata Panem i ma zamiar napisać prequel serii.
Fabuła książki będzie się działa po Pierwszej Rebelii, podczas Mrocznych dni, czyli w trakcie wojny domowej toczonej między dystryktami a Kapitolem. Historia będzie wprowadzeniem do miejsca, w którym poznaliśmy Katniss Everdeen. Jednym z głównym bohaterów prequelu ma być młody Coriolanus Snow. Autorka chce przedstawić jego drogę do bycia tyranicznym władcą. 

Książka będzie nosić tytuł The Ballad of Songbirds and Snakes, zostanie wydana 19 maja 2020 roku. Polska premiera odbędzie się w połowie czerwca.

Wytwórnia filmowa Lionsgate, która wyprodukowała wszystkie filmy o Igrzyskach Śmierci, potwierdziła, że rozpoczęto prace nad nowym filmem. Studio ściśle współpracuje z autorką, a produkcja ma towarzyszyć wydaniu nowej powieści. Na razie nie jest wiadoma data premiery filmu.

Igrzyska śmierci: przeczytaj fragment prequelu. Kiedy polska premiera? >>

Czekacie na The Ballad of Songbrids and Snakes? :)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?COVER & TITLE REVEAL? . Suzanne Collins’ #HungerGames Prequel is titled THE BALLAD OF SONGBIRDS AND SNAKES and its beautiful green cover is finally here! ?? It “will revisit the world of Panem sixty-four years before the events of The Hunger Games, starting on the morning of the reaping of the Tenth Hunger Games”. OUT May 19, 2020! ~~~~~ Thoughts?! ? ARE YOU EXCITED?! . . . . #thehungergames#theballadofsongbirdsandsnakes#suzannecollins#coverreveal#titlereveal#ilovebooks#yalit#prequel#bookstoread#ya#youngadultbooks#youngadult#ireadya#teenlit#readingisfundamental#readingislife#readingismagic#readingiscool#bookish#bookishpost#booklove#lovebooks#yalovin#loverofbooks#panem#katnisseverdeen#peetamellark

Post udostępniony przez YA Buzz (@ya.buzz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*holds back tears while posting this* ??? #HungerGames

Post udostępniony przez The Hunger Games (@thehungergames)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Your teacher making you say one interesting fact about yourself. ? #BackToSchool #HungerGames

Post udostępniony przez The Hunger Games (@thehungergames)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.