News

Imiona dzieci polskich gwiazd. Kto ma oryginalne imię, a kto tradycyjne?

Imiona dzieci polskich gwiazd. Kto ma oryginalne imię, a kto tradycyjne?

Fot. Instagram.com/annalewandowskahpba/m_rozenek/ewa_farna93

Jakie imiona mają dzieci polskich gwiazd? Sprawdźcie kto zdecydował się nadać swoim pociechom tradycyjne, a kto oryginalne imiona. 

Joint, Koka i Nutella – to imiona dla polskich dzieci. Takich pomysłów jest więcej >> 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Na początku maja Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostali rodzicami. Swojej nowonarodzonej córce para nadała imię Laura. Starsza o trzy lata córka sportowców nosi imię Klara.  

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem, Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów. Chłopcy otrzymali tradycyjne imiona – Stanisław i Tadeusz.

Już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan po raz trzeci zostanie mamą. Ani ona, ani jej mąż Radosław Majdan nie chcą na razie zdradzać jakie imię wybrali dla trzeciego syna, jednak mówi się, że ono także będzie klasyczne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

おはようございます 😉😁 Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły 😉dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny 🤷‍♀️😁 Japońskie💁‍♀️😂🎈🎎 wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał 😂😂😂 wszystko zaczęło się od tortu. Pokazał mi zdjęcie grafiki i poprosił o dokładnie taki sam. Jak zawsze @galeriaslodkosci stanęła na wysokości zadania👏spełniając marzenie Tadzia, który jak zobaczył tort to zamarł z radości 😁 a później już poszło 😂😂😂 nie piszę tego dlatego, że to post sponsorowany, ale dlatego że trzeba doceniać wspaniałych ludzi wokół siebie👍 @galeriaslodkosci jest z nami w najważniejszych momentach naszego życia od naszego ślubu i zawsze sprawia nam mnóstwo radości ❤️ Staś, który uczy się japońskiego zrobił nam szybki kurs. Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ja po prostu byłam grubą gejszą😂😂😂 nie wiem co bym zrobiła bez moich dzieci i mojej rodziny. W takie dni, dociera to do nas ze szczególną siłą ❤️❤️❤️ to piękny dzień 😁 Mam nadzieję, że u Was też rodzinnie 😘 miłej niedzieli kochani ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Syn wokalistki i piłkarza urodził się w 2018 roku. Rodzice wybrali dla niego oryginalne imię – Liam.

 

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski jest znany z tego, że dla swoich dzieci wybiera niecodzienne imiona. Z Martą Wiśniewską wokalista zespołu Ich Troje ma 18-letniego syna Xaviera i 17-letnią córkę Fabienne. Z Anną Świątczak artysta doczekał się córek Etiennette (14 lat) i Vivienne Vienny (12 lat).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spacer.

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela

We wrześniu 2018 roku Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub z tancerzem Maciejem Pelą. 26 lipca 2019 roku parze urodziła się córka Emilia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mama. Tata. Rodzice. Tak ważna jest ich obecność. Tak ważny jest ich spokój. Tak ważna jest ich miłość okazywana bezustannie...tylko na różne sposoby.☺️ To dzięki nim ten mały człowiek ma poczucie bezpieczeństwa, znajduje swój sposób postrzegania świata, kształtuje charakter i wszystkiego po kolei się uczy. Rodzice to zespół, który powiniem zdecydowanie grać do jednej bramki i trzymać się tej samej strategii. Dla mnie ten mecz kiedyś zakończy się zwycięstwem jak zobaczę mądrą, świadomą, kochającą i kochaną kobietę. Jeżeli kiedyś powie „Mamo, Tato, dziękuję za wszystko”, to poleje się rzeka wzruszenia i będzie to trofeum życia.❤️🥰 #Pelakowelove #JestemMamą #JestemMama #rodzice #parents #jestesmyrodzicami #lovetothemoonandback 📸 @fotografie_eweliny

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest związana z Mariuszem Raduszewskim od wielu lat. Ich 3-letnia dzisiaj córka ma na imię Mia.

 

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk ma czworo dzieci. Z aktorką Anną Przybylską piłkarz ma troje dzieci – 18-letnią córkę Oliwię i dwóch synów – 14-letniego Szymona oraz 9-letniego Jana. Ze związku z Martyną Gliwińską sportowiec ma syna Kazimierza. Chłopiec urodził się w marcu 2020 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🤖 (@oliwia.bieniuk)

 

 

Katarzyna Skrzynecka

Aktorka Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki nigdy nie ukrywali, że są wielkimi fanami Grecji. Ich miłość do tego kraju jest tak wielka, że kiedy w 2011 roku urodziła się im córka, nadali jej nawet greckie imię. Dziewczynka nazywa się Alikia Ilia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ 🥰👨‍👩‍👧‍👧🌷💞 Chwile wytchnienia w codziennym zawodowym pędzie... CZAS RAZEM 👨‍👩‍👧‍👧🥰 RODZINNIE REALNIE NIEWIRTUALNIE 💞 Inne tempo życia, miejsce na refleksje... Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy "jak u Was?" do Przyjaciół i Rodziny... Oglądamy rodzinnie zaległe filmy... gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE 💞 CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE 👨‍👩‍👧‍👧👍 Pomimo, że - jak tysiące ludzi z różnych branż - pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie... Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności ... Ten czas tym bardziej ją weryfikuje.... #zostańwdomujeślimożesz #zostańmywdomu #rodzina #społeczeństwo #solidarność #odpowiedzialnosć #miłość @marcinlopucki @paulinkaxxd #rodzina #razem #family #zostańwdomu #familytogether

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 

Anna Skura

Pasją Anny Skury (@whatannawears) są podróże. Nic dziwnego, że blogerka i jej mąż zdecydowali się nadać swojej córce światowe imię - Melody Imaan.

 

Joanna Krupa

2 listopada 2019 roku Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes zostali rodzicami dziewczynki. Para, która na co dzień mieszka w Los Angeles, wybrała dla niej imię Asha-Leigh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mornings with my little boo💗 the best part of waking up is seeing your smile my angel 😇

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

Ewa Farna

W lutym 2019 roku Ewa Farna ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wokalistka zrobiła to w niezwykły sposób – pokazała już spory ciążowy brzuszek w teledysku do singla To o Nas.  W czerwcu 2019 roku Ewa Farna i jej mąż Martin Chobot  zostali rodzicami Artura.

 

Sara Boruc i Artur Boruc

Sara i Artur Borucowie są małżeństwem od 2014 roku. Z tego związku para ma dwoje dzieci – 9-letnią córkę Amelię i rocznego synka Noah. Z poprzedniego związku żona Artura Boruca ma córkę Oliwię, a piłkarz – syna Aleksandra.

 

Olga Kalicka

Olga Kalicka, która ogromną popularność zyskała dzięki roli Magdy w serialu Rodzinka.pl, od 2019 roku jest mamą Aleksego. Tatą chłopca jest Cezary Nowak.

 

Ania Starmach

Jurorka w programach MasterChef oraz MasterChef Junior od 3 lat jest żoną Piotra Kuski. Jesienią 2018 roku na świat przyszła córka pary. Dziewczynka otrzymała imię Jagna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiele osób pyta... czy boję się wirusa? 🤰🏻 Co CZUJĘ? Co ROBIĘ INACZEJ niż przedtem? Powiem Wam, że jest różnie. Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni. Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie. Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa. Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce, którzy są daleko od nas. Obawiam się o innych, czy starczy rąk do pomocy, i o opiekę medyczną. Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości. My zostajemy w domu, razem. Świat się zatrzymał. Szkoły zamknięte, przedszkola, granice… 😔 Teraz jest to czas na pokorę, jest to pewna lekcja i od nas zależy co z niej wyniesiemy. W końcu może i postawieni pod ścianą ... mamy czas na wyciszenie, na zatrzymanie. Świat zatrzymał się… tu i teraz i daje nam możliwość zastanowienia nad wieloma rzeczami... Wyciągamy z tego wnioski. To dla nas wszystkich NOWA LEKCJA... Doceniajmy to co mamy i kogo mamy przy sobie ❤kochajmy. Wiem, że wszyscy czujemy tą samą obawę, dlatego wspierajmy się w tym ciężkim czasie, wymieniajmy się uśmiechem, dbajmy o siebie i najbliższych, a przede wszystkim doceniajmy to, co mamy. Właśnie! Dzisiejsze DOCENIANIE nabiera zupełnie innej wartości. Nie sądzicie? Obiecuję, że mimo 8-ego miesiąca ciąży, będę Was motywować i inspirować jak tylko mogę. Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce… tam gdzie nasza rodzina…❤️😓 Wasza Ann❤️

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś sobota, 💃🕺więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie 😂 bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka... 😉 Jakiś czas temu razem z @r_majdan zrobiliśmy listy naszych ulubionych utworów dla @tidal_polska , a teraz mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest aż ‼️10‼️półrocznych subskrypcji dla przyszłych użytkowników @tidal_polska. Co trzeba zrobić? Polubić zdjęcie, oznaczyć w komentarzu pod, trzech znajomych, którzy nie mogą żyć bez muzyki. Listę zwycięzców ogłoszę już w ten poniedziałek po 20.00 na swoim IG story. Co jest ważne ➡️ półroczna subskrypcja jest dla nowych użytkowników TIDAL. Miłej zabawy.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj