News

Instafest: jak zrobić własny plakat festiwalowy z ulubionych wykonawców ze Spotify?

Instafest: jak zrobić własny plakat festiwalowy z ulubionych wykonawców ze Spotify?

Fot. Pixabay.com

Dzięki Instafest można stworzyć plakat muzycznego festiwalu ze swoim wymarzonym line upem. Jak to zrobić za pomocą Spotify? 

Jakie jest znaczenie Twojego nazwiska? Wiemy jak to sprawdzić >> 

Instafest to bezpłatna aplikacja, której twórcą jest programista Anshay Sabu. Pozwala zrobić każdemu własny plakat festiwalowy z artystami, którzy zostali wybrani na podstawie wyników wyświetleń najczęściej odtwarzanych wykonawców. 

Instafest – jak zrobić plakat festiwalu ze Spotify? 

Żeby sprawdzić jak działa Instafest, wystarczy wejść na tę stronę >> i zalogować się na swoje konto w Spotify. Po chwili zostanie wygenerowany spersonalizowany plakat, który można zapisać i udostępnić.

Nazwa festiwalu na plakacie to nazwa użytkownika Spotify. Jeśli nick zostanie ukryty, nazwa zmieni się na Instafest.

Użytkownicy mogą też sprawdzić jak wyglądałby line up festiwalu, kiedy Instafest uwzględni ich ulubionych artystów „wszech czasów”, z ostatnich 4 tygodni lub 6 miesięcy.

Metallica w Polsce w 2024 – ile kosztują bilety i kiedy rusza sprzedaż na oba koncerty >> 

Festiwal na plaży, w wielkim mieście czy na pustyni? Można zmienić grafikę plakatu, dostosowując ją do „stylu imprezy”. 😉 Do wyboru są 3 opcje – Malibu Sunrise, LA Twilight albo Mojave Dusk.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.