News

Instagram: nowa funkcja pozwoli usunąć obserwujących!

Instagram: nowa funkcja pozwoli usunąć obserwujących!

Fot. Pixabay.com

Instagram wprowadził nową funkcję, która pozwala w łatwy sposób usunąć osoby z listy obserwujących. Skorzystacie z takiej możliwości?

Dzień Mężczyzny a Dzień Chłopaka. Czym się różnią? >> 

Instagram to serwis społecznościowy, który działa od 2010 roku. Dzięki niemu możemy nie tylko oglądać piękne zdjęcia, lecz także sami je publikować. Wprowadzono nową funkcją, która łatwo pozwoli na usunięcie kogoś z listy obserwujących i uniemożliwienie mu oglądania Waszych postów. 

W tej chwili konta na Instagramie dzielą się głównie na dwa typu – prywatne oraz publiczne. Jeśli Wasze konto jest publiczne, dajecie dostęp do publikowanych przez nas treści dosłownie wszystkim. Jeśli jednak wybierzecie, że Wasze konto jest prywatne, sami decydujecie o tym kto może Was obserwować.

Messenger znowu się zmienia. Jaka będzie aplikacja? >>

Instagram: jak usunąć kogoś z listy obserwujących? 

Instagram dodał do serwisu nową funkcję, która pozwala bardzo szybko usunąć z naszego profilu kogoś, kogo chcemy wyrzucić z własnych obserwujących. Przypomnijmy, że do tej pory, aby to zrobić, należało wejść na swój profil, rozwinąć listę osób, które nas obserwują, wybrać osobę, którą chcemy usnąć, a potem po prostu kliknąć „usuń”. W tej chwili jest to jeszcze prostsze! ;-) Wystarczy, że wejdziecie na profil osoby, którą chcecie usunąć z listy, kliknąć w trzy kropki, które pojawiają się po prawej stronie jej nicku i kliknąć opcję „usuń osobę obserwującą”. Pamiętajcie, że nowa opcja nie jest równoznaczna z blokowaniem użytkownika. Żeby uniemożliwić komuś dotarcie do Waszego profilu, musicie kliknąć "blokuj", a nie "usuń osobę obserwującą". 

Mówi się, że dodatkowa opcja ma być dostępna w systemach Android i iOS i jest obecnie w fazie testów, dlatego bardzo możliwe, że jeszcze nie wszyscy użytkownicy Instagrama mają do niej dostęp. Zaktualizujcie swoje telefony i sprawdźcie czy możecie już korzystać z nowej funkcji! ;-) 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.