News

Instagram ukarał youtuberkę, która wbiegła na boisko podczas meczu [WIDEO Z INCYDENTU]

Instagram ukarał youtuberkę, która wbiegła na boisko podczas meczu [WIDEO Z INCYDENTU]

fot. instagram.com/kinsey_sueofficial

Instagram ukarał youtuberkę, która wbiegła na boisko podczas meczu. Zobaczcie wideo z tego incydentu. Za taką akcję zasłużyła na karę? 

Tragedia na festiwalu: nie żyje jedna osoba >> 

Instagram usunął konto Kinsey Wolanski

1 czerwca 2019 roku odbywał się finał Ligii Mistrzów. W 18. minucie meczu rozgrywanego między FC Liverpool a Tottenham Hotspur na stadion Wanda Metropolitano w Madrycie, wbiegła młoda kobieta. Dziewczyna, ubrana tylko w strój kąpielowy z napisem Vitaly Uncensored, przebiegła boisko z uniesionymi rękami. Ostatecznie obsługa stadionu wyprowadziła ją z boiska.

Lewandowski na koszulce syna światowej gwiazdy! >> 

Dziewczyną, która zakłóciła mecz jest Kinsey Wolanski. Jak się okazało, chciała kontrowersyjnym zachowaniem zareklamować kanał na YouTube. Wolanski prowadzi Vitaly Uncensored wspólnie ze swoim chłopakiem – Vitalijem Zdorovezkim. Para publikuje w sieci filmiki dla dorosłych.

Warto przypomnieć, że chłopak Kinsey ma na swoim koncie podobną akcję, co jego dziewczyna. W 2014 roku mężczyzna wbiegł na boisko podczas finału mistrzostw świata, który rozgrywał się pomiędzy Niemcami a Argentyną. Od tamtej pory Zdorovzki ma zakaz wstępu na stadiony piłkarskie.

Ex Joanny Krupy skomentował ciążę modelki >> 

Kinsey Wolanski do akcji podczas Ligii Mistrzów przygotowywała się jakiś czas. Jak podają media, chwilę przed wydarzeniem napisała na Instagramie: "Przerwanie Ligi Mistrzów! Życie jest po to, by żyć, by robić zwariowane rzeczy, które zapamiętasz na zawsze".

Cel Kinsey Wolanski został osiągnięty. Po incydencie na finale Ligii Mistrzów wzrosła nie tylko liczba subskrybentów jej kanału na YouTube (10 milionów), lecz także na Instagramie. W ciągu kilkunastu godzin liczba obserwatorów konto Kinsey na Instagramie, @kinsey_sue, wzrosła do 2,5 miliona osób!

Dawid Kwiatkowski w duetach z Wieniawą i Baronem! >> 

Od jakiegoś czasu profil Kinsey Wolanski na Instagramie jest niedostępny. 2 czerwca 2019 roku youtuberka napisała na Twitterze, że jej konto zostało zhakowane. Wygląda na to, że administracja portalu postanowiła skasować konto Wolanski i tym samym zaznaczyć, że nie pochwala takiego zachowania. Jak dotąd, administracja Instagrama jednak nie podał przyczyny usunięcia konta youtuberki. 

Mimo że oficjalne konto Kinsey Wolanski zostało usunięte, na Instagramie jest pełno fałszywych kont youtuberki, a nawet jej fanclubów. 

Może Instagram nie jest zadowolony, ale musimy przyznać, że takie akcje przynoszą dużo radości widzom i internautom. ;-)  

A Wy uważacie, że Kinsey zasłużyła na karę?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj