Reklama
placeholder
News

IShowSpeed z Polski pojechał do Norwegii. Tam go zaatakowano

IShowSpeed z Polski pojechał do Norwegii. Tam go zaatakowano

fot. YouTube: IShowSpeed / Instagram: @weirdinlife

Reklama
Reklama
placeholder

IShowSpeed niedługo po wizycie w Polsce wybrał się do Norwegii. Choć tam również czekał na niego tłum ludzi, tym razem nie był on przyjaźnie nastawiony.

IShowSpeed jest obecnie jednym z najpopularniejszych amerykańskich youtuberów, który wyróżnia się swoim nietypowym poczuciem humoru i niepowtarzalną energią. Jego kanał obecnie śledzi ponad 25,5 miliona osób. Wśród nich nie brakuje polskich fanów, który mieli okazję osobiście poznać youtubera i zrobić sobie z nim zdjęcia, kiedy ten na początku lipca 2024 roku odwiedził Warszawę. IShowSpeed jakiś czas temu rozpoczął podróż po Europie, gdzie nie tylko angażuje się w EURO 2024, ale też pokazuje na żywo miejsca, które zwiedza. W Polsce można było go spotkać m.in. pod PGE Narodowym. To właśnie tam włodarz FAME MMA, Wojtek Gola, zabrał go na przejażdżkę maluchem. IShowSpeed jako kolejny cel podróży wybrał Norwegię. Szybko przekonał się, że nie powtórzy się tam powitanie z Polski.

IShowSpeed przyleciał do Polski. Wojtek Gola dał mu się przejechać maluchem [WIDEO] >>

IShowSpeed został zaatakowany w Norwegii

W środę 3 lipca 2024 roku, czyli zaledwie dzień po tym, jak IShowSpeed podzielił się na kanale swoim vlogiem z Polski, w mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące nagranie z udziałem youtubera. Można na nim zobaczyć moment, w którym ten został zaatakowany przez tłum ludzi na ulicy w Norwegii. IShowSpeed próbował wyjść wtedy z jednego z budynków i dostać się do stojącego niedaleko auta. Osoby znajdujące się w tłumie nie dawały mu jednak przejść. Niektórzy rzucili się na niego z pięściami, a inni zaczęli oblewać go wodą. Kiedy youtuber był już przy samochodzie, jeden z mężczyzn pociągnął go za włosy, co wyraźnie go zabolało. 

Justin Timberlake naprawdę to powiedział! Żartuje z jazdy po alkoholu >>

Nagranie ataku na IShowSpeeda w Norwegii możecie zobaczyć poniżej:

 

 

IShowSpeed - transmisja z Norwegii 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama