Reklama
placeholder
News

‘Najseksowniejsza fanka mistrzostw świata’ to Ivana Knoll. Co wiemy o pięknej Chorwatce?

‘Najseksowniejsza fanka mistrzostw świata’ to Ivana Knoll. Co wiemy o pięknej Chorwatce?

fot. Instagram: @knolldoll

Reklama
Reklama
placeholder

Pochodząca z Chorwacji Ivana Knoll, która od kilku dni publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z mundialu w Katarze, została okrzyknięta 'najseksowniejszą fanką mistrzostw świata'. Co o niej wiemy?

Mecz Polska - Argentyna na Mundialu 2022. Gdzie, kiedy i o której w tv i online? >>

Ivana Knoll - informacje o Miss Chorwacji

Ivana Knoll przykuła szczególną uwagę internautów po tym, pomimo zakazów i restrykcji związanych z ubiorem w Katarze, kilkukrotnie pojawiła się na stadionie podczas mistrzostw świata w odważnych stylizacjach. 30-letnią Chorwatkę można było zobaczyć między innymi w sukience mini w biało-czerwoną szachownicę oraz innych outfitach z odkrytmi ramionami i głębokimi dekoltami. W trakcie meczu Chorwacja - Kanada kobieta wyeksponowała swoje piersi, co nie spodobało się sporej części komentujących jej odważne zdjęcia. Internauci stwierdzili między innymi, że Ivana Knoll nie szanuje kultury Chorwacji i powinna się wstydzić swojego ubioru. Wśród komentujących nie zabrakło również internautów, którzy stanęli w obronie wyglądu kibicki i okrzyknęli ją 'najseksowniejszą fanką mistrzostw świata'.

Kibic zmienił barwy po golu Lewego. Spotkali się po meczu >>

Ivana Knoll już przed mistrzostwami świata w Katarze miała okazję publicznie zaprezentować swoją urodę. Modelka w 2016 roku otrzymała tytuł Miss Chorwacji i do dziś bierze udział w wielu odważnych sesjach zdjęciowych. Poza tym nie jest to pierwszy raz, kiedy kobieta pojawiła się na mistrzostwach świata w piłce nożnej w przyciągających uwagę stylizacjach. Modelka była na meczach podczas mundialu w Brazylii w 2014 roku oraz na mundialu w Rosji w 2018 roku.

Ivana Knoll publikuje swoje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie o nazwie @knolldoll:

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama