News

Izabela Janachowska ZOSTAŁA MAMĄ! Pokazała zdjęcie dziecka

Izabela Janachowska ZOSTAŁA MAMĄ! Pokazała zdjęcie dziecka

Fot. Instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska została mamą! Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie dziecka na Instagramie. Jest naprawdę urocze! Syn czy córka? 

Sara Boruc urodziła! Syn otrzymał oryginalne imię >> 

Izabela Janachowska urodziła

Pod koniec stycznia 2019 roku Izabela Janachowska poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wtedy zdradziła, że maluch pojawi się na świecie wiosną. Jakiś czas później specjalistka od ślubów poinformowała, że ona i jej mąż Krzysztof Jabłoński czekają na syna. Prezenterka regularnie też dzieliła się przygotowaniami do roli mamy. 

Royal Baby dostało prezent od Polaków. Może przydać się Harry'emu i Meghan >> 

12 maja 2019 roku Izabela Janachowska ogłosiła, że urodziła syna. Chłopiec przyszedł na świat 10 maja. Zdjęciem dziecka prezenterka pochwaliła się też na Instagramie:

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, że nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu – napisała Janachowska.

Ewa Farna w zaawansowanej ciąży na scenie! Zobacz wideo >> 

Jak ma na imię dziecko Izabeli Janachowskiej? Tego specjalistka od ślubów jeszcze nie zdradziła, jednak mówiło się, że jeśli Janachowska urodzi syna, chłopiec otrzyma imię Aleksander, Filip lub Olivier.

Gratulujemy narodzin dziecka!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj