News

Jacek Januszko i Dandris w Onet Rano: dołącz do akcji #AleBezPlastiku

Jacek Januszko i Dandris w Onet Rano: dołącz do akcji #AleBezPlastiku

fot. materiały własne

Nasi prezenterzy – Jacek Januszko i Dandris – postanowili narozrabiać też w innych redakcjach. Udali się na trasę Onet Rano, aby porozmawiać trochę o ekologii.

Jacek Januszko jest inicjatorem akcji #AleBezPlastiku. Chodzi o to, żeby nie rezygnować z żadnych przyjemności i żyć na luzie #AleBezPlastiku. Ilość tego tworzywa jaką codziennie zużywamy jest porażająca. Odpady z plastiku nie rozkładają się i trafiają w tak nerwalgiczne miejsca jak chociażby ocean, gdzie przez to rocznie ginie kilkaset tysięcy stworzeń.

Wiedzieliście, że plastik może rozkładać się do kilkuset (!) lat?! To dużo dłużej niż będziemy żyli my, nasze dzieci i wnuki. Nas już nie będzie, a nasz plastik zostanie i dalej będzie truł społeczeństwo. Jacek Januszko stara się uświadomić to swoim obserwującym i za pośrednictwem Instagrama pokazuje jak w łatwy i bezbolesny sposób pozbyć się nadmiaru plastiku z naszego życia.

Dołączcie do akcji #AleBezPlastiku i małymi krokami zmieńmy razem świat na lepsze – wystarczy wybierać na co dzień produkty w wielorazowych opakowaniach takich jak szkło czy kartonowe pudełka. Zrezygnujcie z picia przez plastikowe słomki lub zaopatrzcie się np. w bambusowe – są super i są naturalne!

Jacek stara się rozpowszechnić swoją inicjatywę jak najbardziej się da – w akcję zaangażowały się m.in. Siostry ADiHD. Dzisiaj Januszko przeszedł samego siebie i postanowił… zamienić klasyczne kubki z kawą rozdawane przez Onet Rano na wielorazowe!

Jak Bartek Węglarczyk i jego ekipa zareagowali na szalonego świętego Mikołaja i jego pomagiera? Sprawdźcie!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeden z głównych problemów dnia, wybór koryta😂😂Od jakiegoś czasu jeszcze trudniejszy bo weź coś zamów #alebezplastiku 😅. Zazwyczaj jestem zmuszony ruszyć dupę i iść przez wiatry, mrozy do najbliższego papu gdzie dają jeść na talerzu. Nie zawsze jest jednak czas na spacery😕 wówczas człowiek kręci się jak gowno 💩w przeręblu i wyszukuje jedzenia z dostawa #alebezplastiku. Wybór jest raczej marny i z chęcią usłyszę od was jakieś propozycje😀😀 TERAZ CZAS NA POCHWAŁY❗️❗️ Są chłopaki na których zawsze można liczyć, a nazywają się @gringo_bar. Zamawiam u nich zawsze z czystym sumieniem i wiem ze po comida od nich zostawiam czysty świat. Torba z dostawa z papieru, pudełko na jedzenie papierowe, sztuciec drewniane, płace papierem😂👍👍 Panowie napiszcie czy wysyłanie jedzenia #alebezplastiku jest takie trudne jak większość chyba myśli? Drodzy obserwatorzy napiszcie czy znacie w #warszawa jakies knajpy które równie dobrze pakują jedzenie. @gringo_bar keep going❗️ #4funtv #pracawdomu #praca #takeaway #jedzenienawynos #pysznepl #pizzaportalpl #zerowaste #bezsłomkiproszę #plastikfrei #plasticfree #nawynos #meksykanskiejedzenie #mokotow

Post udostępniony przez AleBezPlastiku (@alebezplastiku)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Może dla tych co mnie jeszcze nie znają😅 Nazywam sie Jacek Januszko i na codzien widujecie mnie w #4fun TV. Od dłuższego czasu zastanawiam się jak mógłbym wykorzystać swoją pasje do tworzenia video, gadania do kamery, montażu i stwierdziłem ze fajnie byłoby coś zdziałać z tym nieszczęsnym plastikiem . Ciagle mało o nim wiem i dlatego postanowiłem ze razem z wami będę się dowiadywał. Na Insta znajdziecie najświeższe info z moich działań, bo podobno to najlepsza platforma do komunikacji, tak przynamniej radzą mi #siostryadihd 😀😀 już niebawem wystartuje YT na którym powalczymy z tematem w przystępnej formule🤣😂🤣nie martwicie się nie będzie filmow jak z vhs na biologii😂 #alebezplastiku #warsZawa #slomki #preciousplastic #saynotoplastic #

Post udostępniony przez AleBezPlastiku (@alebezplastiku)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kocham telewizję na żywo. Święty Mikołaj z elfem o 8 rano w środku Warszawy? Proszę bardzo :)

Post udostępniony przez Bartek Węglarczyk (@bartekweglarczyk)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj