Reklama
placeholder
News

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz pochwalili się pierwszym tańcem. Romantycznie?

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz pochwalili się pierwszym tańcem. Romantycznie?

fot. instagram.com/jacekjeschke/

Reklama
Reklama
placeholder

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz to tancerze, którzy zyskali popularność dzięki udziałowi w jednym z programów rozrywkowych. Oboje kilkukrotnie występowali tam w roli partnerów gwiazd. Prywatnie od kilku lat tworzą udany związek. W 2022 roku Jacek poprosił Hanię o rękę. Wydarzenie to miało miejsce w Portofino. W tym samym roku na świat przyszła córka pary, Róża. 16 lutego 2024 roku jej rodzice wzięli ślub cywilny. Kilka miesięcy później zorganizowali kolejną ceremonię, na której nie zabrakło pierwszego tańca.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ŚLUB! Nie zgadniecie, gdzie udali się po ceremonii >>

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz pokazali nagranie z pierwszego tańca

 Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz po pierwszej przysiędze zdradzili, że w czerwcu 2024 roku planują wziąć drugi ślub, tym razem kościelny. Uroczystość zorganizowali 3 czerwca we Włoszech. Na weselu tanecznej pary nie mogło zabraknąć pierwszego tańca. Małżonkowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. To właśnie tam podzielili się z fanami filmikiem, jak wyglądał ten szczególny moment.

Kowbojki Magdy Beredy i zespołu Enej już dostępne. Zobaczcie teledysk >>

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz swój pierwszy taniec zatańczyli do piosenki Can't Help Falling In Love. Tę pełną emocji chwilę możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama