Reklama
placeholder
News

Kowbojki Magdy Beredy i zespołu Enej już dostępne. Zobaczcie teledysk

Kowbojki Magdy Beredy i zespołu Enej już dostępne. Zobaczcie teledysk

fot.. Bee Music/Jakub Andrzejewski

Reklama
Reklama
placeholder

Magda Bereda to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Przez lata obecności w internecie może się obecnie pochwalić licznym gronem wiernych fanów. Artystka ma na swoim koncie debiutancki album zatytułowany mniejszeodtrzech wydany w 2020 roku. Co jakiś czas publikuje kolejne single i nie przestaje rozwijać się muzycznie. W 2023 roku Magda Bereda zapoczątkowała serię autorskich piosenek, które są tworzone z trzech słow nadesłanych jej przez słuchaczy. Do tej pory powstały już piosenki Arbuzowy Zachód Słońca, stworzona z Piotrem Rubikiem oraz Pierwsze skrzypce z zespołem Golec uOrkiestra. Teraz Magda Bereda postanowiła połączyć muzyczne siły z grupą Enej. 

Muzyczna para wzięła ślub! Zobaczcie te piękne zdjęcia >>

Kowbojki: teledysk do utworu Magdy Beredy i zespołu Enej już w sieci

6 czerwca 2024 roku miał swoją premierę teledysk do utworu Kowbojki, która została napisana na podstawie trzech słow podanych przez fanów Magdy. Były to: kowbojki, wiosna i perfumy. Kilka dni wcześniej za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wokalistka zaprosiła wszystkich na swój "ślub", czyli na premierę nowego klipu do utworu stworzonego z grupą Enej. 

Piosenka nawiązuje korzeniami do folkowego stylu, z którego słynie zespół Enej, pozostając jednocześnie popową, melodyjną kompozycją, wprowadzającą dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia, z których słynie Magda Bereda. Teledysk nakręcono w wiosennym klimacie, w pięknych okolicznościach przyrody na terenie „Zaczarowanego ogrodu” w Warszawie. Wideoklip ilustruje „nowy start” i symboliczny ślub Magdy Beredy (w sukni od znakomitej projektantki - Violi Piekut) z jednym z członków grupy Enej - Mirosławem „Myniem” Ortyńskim. Ślub udzielony przez wokalistę zespołu - Piotra „Lolka” Sołoducha przemienia się w spontaniczny koncert na klimatycznej, drewnianej scenie z grupą przyjaciół! Nic straconego, Wy także możecie wziąć udział w tym ślubie!

Magda Bereda i Mirosław „Mynio”  Ortyński prywatnie nie są parą, ale znają się od wielu lat. Ich ślub został zaaranżowany jedynie na potrzeby artystyczne.

Skład Męskie Granie Orkiestra 2024 już znany. „Głowy” artystów przejechały przez Warszawę >>

  Kowbojki od Magdy Beredy i zespołu Enej obejrzycie poniżej:

 

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

fot. Bee Music/Jakub Andrzejewski

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama