News

Jak w kilku krokach zostać DJ-em i zgarnąć 2000 PLN?

Jak w kilku krokach zostać DJ-em i zgarnąć 2000 PLN?

fot. materiały własne/4FUN.TV

Nie od razu Rzym zbudowano, a każdy DJ ze szczytów list przebojów zaczynał od zera. Jedni zakradali się na imprezy i po kryjomu uczyli się obsługi konsolety, inni miłość do muzyki zaczęli od klasy skrzypiec, a jeszcze inni po prostu udali się na kurs miksowania i dzisiaj robią furorę na całym świecie. Oczywiście w karierze nie liczy się jedynie talent, ale też również ciężka praca, wytrwałość w dążeniu do celu i umiejętność zaczarowania tłumów. Nie oznacza to jednak, że to droga tylko dla wybranych - sami zobaczcie ile ulubionych kawałków jest miksowanych i granych przez Waszych ulubionych DJ-ów, a na festiwale muzyki elektronicznej często przyjeżdżają setki artystów. Następnym możesz być właśnie TY.

Marzy Ci się kariera DJ-a, jesteś zawsze odpowiedzialny za muzykę na domówkach lub po prostu kręci Cię miksowanie muzyki? Nas też, dlatego razem z naszym partnerem, piwem Garage, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

W naszej akcji DJ-ska DOMÓWKA możecie przestudiować 8-odcinkowy tutorial, w którym DJ KarpYou pokazuje podstawy DJ-owania i stara się ich nauczyć naszą prezenterkę, Kasię Maler. W tym celu stworzyliśmy specjalny mikser online, na którym możecie wypróbować zdobytą wiedzę i umiejętności.

Ale to nie koniec, a właściwie początek zabawy! Jeśli stworzysz swój własny miks zgłoś go do naszego konkursu – do wygrania 2000 złotych do wydania na co sobie tylko wymarzysz lub masa nagród dodatkowych od Garage! Jak to zrobić?

1.    Obejrzyj nasz DJ-jski tutorial i nowe umiejętności przećwicz na mikserze online
2.    Stwórz swój własny mix do konkursu
3.    Prześlij nam swoje dzieło i….

gotowe!

Tutorial, mikser i formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ >>

Dodatkowo wygrany mix zagramy jako pierwszą piosenkę w Nowym Roku 2022 na antenie 4FUN.TV.

Na co czekacie? Miksujcie, zgarniajcie kasę, a Wasz mix niech usłyszą w telewizji znajomi podczas sylwestrowej domówki!
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.