News

Jakub Czarodziej robi burzę w sieci: „odebrałyście im jaja!”. Ma rację?

Jakub Czarodziej robi burzę w sieci: „odebrałyście im jaja!”. Ma rację?

instagram.com/jakubczarodziej

Jakub Łotecki szerzej znany pod pseudonimem mgr Jakub Czarodziej to polski youtuber, który wzbudza wiele kontrowersji wśród internautów. Po raz kolejny wywołał burzę jednym ze swoich wpisów.

Jakub Czarodziej zamieścił na swoim Facebooku i Instagramie wpis, w którym obwinia współczesne matki o wychowanie swoich synów na „życiowe niedorajdy”. Jakub pisze, że mu „przykro, że odebrały im jaja”. Naprawdę jest aż tak źle z facetami?

Pozdrawiam Mamusie.

Mamusie, które wychowały życiowe niedorajdy.

Te, które oszacowały iż ich synek jest królewiczem.

Te, które sprzątały im całe życie pokój, myły okna, prały majtusie i skarpetki.

Prasowały ubranka i pożyczały swój samochód.

Dawały kieszonkowe, opłacały mieszkanko i media.

Robiły śniadanko, obiadki i kolacyjki.

Zabierały na zakupy do galerii i płaciły za nich.

Cieszę się ze dałyście swoim synkom gwiazdkę z nieba.

Przykro mi że odebrałyście im jaja.

- pisze Jakub Czarodziej.

W komentarzach zawrzało, a matki poczuły się mocno dotknięte takim jednostronnym wpisem.

To tylko "mamusie" wychowują i to zle wychowują? A tatusiowie to pewnie ostoja wartości? Ogarnij sie typie, czytac się tego nie da. Grafomania podlana oblechem

A gdzie wzmianka o Tatusiach? Od kiedy za porażkę w wychowaniu ponosi tylko Matka? Nie ugotowane- matka, nie uprane- matka, nie- posprzątane- matka, nie wychowane- matka!

Żenujące. Pomijając fakt „metroseksualnych” panów w spodniach w których nijak nie miały prawa, zmieścić się męskie jaja... odpowiedzialność za dziecko ponoszą OBOJE z rodziców.

Kontrowersyjny wpis Jakuba Czarodzieja na pewno ma dużo wspólnego z promocją książki celebryty. Pozycja Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel trafi do księgarni 30 stycznia 2019 roku.

Zobaczcie cały wpis Jakuba Czarodzieja – ma rację?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrawiam Mamusie. Mamusie, które wychowały życiowe niedorajdy. Te, które oszacowały iż ich synek jest królewiczem. Te, które sprzątały im całe życie pokój, myły okna, prały majtusie i skarpetki. Prasowały ubranka i pożyczały swój samochód. Dawały kieszonkowe, opłacały mieszkanko i media. Robiły śniadanko, obiadki i kolacyjki. Zabierały na zakupy do galerii i płaciły za nich. Cieszę się ze dałyście swoim synkom gwiazdkę z nieba. Przykro mi że odebrałyście im jaja. Teraz mamy facetów, którzy z wizerunkiem drwala nie potrafią posługiwać się siekierą. Z wizerunkiem siłacza, nie potrafi unieść żadnych problemów. Ulicznego wojownika, który nie potrafi zawalczyć o siebie samego. Wymuskanego przystojniaczka, który spierdala przed każdym, życiowym brudem. Mamy pięknych kolesi. Piękniejszych od swych koleżanek. Którzy przy mężczyznach nawet nie stali. Którzy zamiast doprowadzać kobiety do szaleństwa, doprowadzają Je do szału. Tchórzy i egoistów, którzy dostali wszystko pod ryj. Których problemy całe życie rozwiązywała mamusia. Którzy przy przebiciu opony na trasie, dzwonią po pomoc. Gdzie jak życie nie gra po ich stronie, to zaczynają się obrażać i uciekają. Dla których najcięższą czynnością, jest trening na klimatyzowanej i czystej siłowni. Których problemem jest to, że nie wiedzą co robić po południu. Którzy zamiast zająć się sobą, wolą wylewać frustrację w internetach. To mają być przyszli ojcowie? Oni mają być rycerzami swoich kobiet? Przecież kobieta ma już jedną cipkę między nogami, więc po co jej druga? Widzę coraz więcej... Ale samotnie wychowujących dziecko matek. Które nieco za późno się obudziły, że ich partnerem nie jest mężczyzna. Nie płaczę z tego powodu, bo to Ich wybór. Poderwać kobietę i dać się zaciągnąć do łóżka to zaszczyt? W świecie, gdzie laski rozkładają nogi na widok twego samochodu? Człowieku, Ty mi nie pokazuj liczby dupeczek, które Cię zaliczyły. Ty mi pokaż ilość przygód z jedną kobietą, którą zadowalasz każdego dnia. Ilość problemów, które własnoręcznie rozwiązałeś. Własne dzieło, które osobiście stworzyłeś. Pokaż mi swą Ciężką drogę, jaką przeszedłeś. Póki co, to jedynie widzę: Łzy kobiet i nie panujących nad emocjami gogusi.

Post udostępniony przez Jakub Czarodziej (@jakubczarodziej)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Może czas skończyć z tą naiwnością? Czas docenić swe serduszko i używać to tylko wtedy, kiedy naprawdę warto? Nie wiesz jak jest? Że ludzie pamiętają o Tobie tylko wtedy jak coś chcą? Mało tego, nie dość że pomagasz, wkładając w pewną czynność masę serca, to jeszcze słyszysz że źle? O słowie " Dziękuję " nie wspomnę. Znam multum ludzi, którzy serio są chętni do pomocy. Najpierw chcą pomóc innym, dopiero myślą o sobie. Niestety, te osoby najczęściej cierpią. Ich serca są zwycznie wykorzystywane. Biedacy wykorzystają twe dobre intencje, aby choć przez chwilę poczuć się lepiej. W zamian dostaniesz wielkie gówno. Ludzka niewdzięczność nie zna granic. Człowiek teraz widzi tylko swą dupę. Na swoje potrzeby ma masę przestrzeni, na twoją osobę nie ma nigdy czasu. Nie dość, że pomagasz ludziom bo taką masz naturę, to jeszcze słyszysz że beznadziejnie coś zrobiłeś. Czas powiedzieć " Nie. " Po prostu : N I E . Nie jesteś służącym na prawach wolontariatu. Nie jesteś czyimś lokajem. Bezpłatną siłą roboczą, która jedynie zasługuje na krytykę. Chce ktoś twej pomocy? Niech najpierw na nią zasłuży. To że potrafisz pomagać: Wiemy. Ale jeszcze chcemy zobaczyć, kto potrafi odwdzięczyć twą pomoc. Wymagaj od siebie. Wtedy zaczniesz wymagać od innych. Koszulka: http://jakubczarodziej.com #selfie #single #session #czarodziej #work #passion #love #training #sport #wymagam #tattoo #tattoos #ink #Black #wall #warszawa #warsaw #polishboy #monday

Post udostępniony przez Jakub Czarodziej (@jakubczarodziej)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj