Reklama
placeholder
News

Quebonafide debiutuje jako Jakub Grabowski! Jest singiel Mój Przykry Lajf

fot. YouTube.com/SBM Label

Reklama
Reklama
placeholder

Kuba Grabowski przez lata robił karierę jako Quebonafide. W 2021 roku raper ogłosił, że żegna się z tym pseudonimem i rusza w ostatnią trasę.

Quebonafide idzie na studia. Wydał 'pożegnalną' piosenkę Refren trochę jak Lana Del Rey >> 

Wygląda na to, że Quebonafide resetuje karierę i zaczyna od początku. Jakub Grabowski debiutuje singlem Mój Przykry Lajf, wydanym pod szyldem SBM Label.

Jakub Grabowski – Mój Przykry Lajf

Numer, nawiązujący do utworu Big City Life zespołu Mattafix, trafił na kanał wytwórni 23 sierpnia 2022 roku i w ciągu niecałej doby zebrał prawie 400 tysięcy wyświetleń.

Jakub to młody ciechanowski artysta i performer. Rozpoznawalność przyniósł mu spektakularny „Mega Hip-Hop Tour”, podczas którego tourbus młodego MC zawitał min. na Dniach Ogórka w Kruszewie, Festiwalu Masła w Lubochni, czy Jarmarku św. Jakuba w Murowanej Goślinie. Konsekwentnie rozwijany naturalny wizerunek, oparty na prawdziwości, szczodrości i byciu blisko ludzi doprowadził Jakuba do wymarzonego występu na Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie został dostrzeżony przez Solara z duetu Solar/Białas, co zagwarantowało mu miejsce w SB Starter – można przeczytać pod klipem.

Teledysk został zrealizowany podczas Mega Hip-Hop Tour. 

Jakub Grabowski zagrał na Festiwalu Masła i 'wpadł' na wesele fana [FOTO, WIDEO] >> 

Przypomnijmy, że w czerwcu 2022 roku Quebonafide przekazał w oświadczeniu, że postanowił sprzedać część udziałów wytwórni QueQuality wspólnikowi Dawidowi Szynolowi i zamierza skupić się na „własnych poczynaniach”. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama